FC Viitorul Constanţa - ACSM Politehnica Iași 0-0. Liga rumuńska - 24. kolejka Ligi I

22 lutego na Stadionul Central w Ovidiu odbył się mecz 24. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Viitorul i CSM Politehnica. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

24. kolejka Rumunia - Liga I
2021-02-23 16:00 | Stadion: Stadionul Central | Arbiter: Andrei Florin Chivulete
FC Viitorul Constanţa
ACSM Politehnica Iași
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 19 razy. Drużyna FC Viitorul wygrała aż 12 razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W drugiej minucie za Antonia Stana wszedł Doru Popadiuc.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Romario Benzar z FC Viitorul. Była to siódma minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener FC Viitorul postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł George Ganea, a murawę opuścił Valerijs Sabala. W 56. minucie sędzia ukarał kartką Sorina Bușu, zawodnika gości.

W 60. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Pablo Gaitán, Răzvan Popa, a na ich miejsce weszli Juan Passaglia, Marius Mihalache.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła jednego gracza. Natomiast jedenastka CSM Politehnica wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy piątek zespół FC Viitorul zawalczy o kolejne punkty w Bukareszcie. Jego przeciwnikiem będzie Dinamo Bukareszt. Natomiast w poniedziałek FC Voluntari zagra z zespołem CSM Politehnica na jego terenie.