FC U Craiova 1948 SA - Steaua Bukareszt 0-1 (0-0). Liga rumuńska - 9. kolejka Ligi I

W starciu 9. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 18 września, zespół FC U Craiova 1948 SA przegrał ze Steaua 0-1 (0-0). Mecz na Complex Sportiv Craiova obejrzało 7 000 widzów.

9. kolejka Rumunia - Liga I
2021-09-18 19:00 | Stadion: Complex Sportiv Craiova | Widzów: 7000 | Arbiter: Iulian Călin
FC U Craiova 1948 SA
Steaua Bukareszt
0
1
C. Keșerü 62'

Od pierwszych minut drużyna Steaua zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FC U Craiova 1948 SA była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Radu Negru z FC U Craiova 1948 SA. Była to 33. minuta spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 52. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Octaviana Popescu ze Steaua, a w 55. minucie Samuela Asamoaha z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Steaua w 62. minucie spotkania, gdy Claudiu Keseru zdobył z rzutu karnego pierwszą bramkę. W 63. minucie kartkę otrzymał Valentin Gheorghe z jedenastki gości.

W 65. minucie Claudiu Bălan został zmieniony przez Andreę Compagna. W tej samej minucie trener FC U Craiova 1948 SA postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Alexandru Raicea, a murawę opuścił Sekou Sidibe. A trener Steaua wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ianisa Iliego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Valentin Gheorghe.

Od 73. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Steaua i jedną drużynie przeciwnej.

Andrei Daniel Vlad90′
33′ Radu Alexandru Negru
Risto Radunović
55′ Samuel Asamoah
Darius Dumitru Olaru
François Marquet
Octavian George Popescu52′ 66′
Dragoș Constantin Albu
Ovidiu Marian Popescu
75′ Terell Ondaan
Andrei Ioan Cordea90′
65′ Claudiu Cristian Bălan
Claudiu Andrei Keseru  62′ (k.) 77′
65′ Sekou Sidibe
Răzvan Constantin Oaidă90′
65′ Alexandru Nicuşor Raicea
Adrian Gheorghe Șut
Benjamin Van Durmen
Constantin Valentin Budescu77′
65′ 90′ Andrea Compagno
Ioan Andrei Vasile Dumiter
75′ Hugo Filipe da Costa Oliveira
Ianis Ilie Stoica66′

Piłkarze FC U Craiova 1948 SA obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Steaua w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

25 września jedenastka Steaua zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie FC Academica Clinceni. Natomiast 26 września AFC Botoşani będzie gościć jedenastkę FC U Craiova 1948 SA.