FC Academica Clinceni - CS Universitatea 0-0. Liga rumuńska - 23. kolejka Ligi I

14 lutego na Stadionul Central Ion Comşa w Călăraşi odbył się mecz 23. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Academica Clinceni i CS Universitatea. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

23. kolejka Rumunia - Liga I
2021-02-14 13:30 | Stadion: Stadionul Central Ion Comşa | Arbiter: Radu Petrescu
FC Academica Clinceni
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
0
0

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W piątej minucie za Aleksandru Longhera wszedł Raul Rusescu.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Georgiemu Pashovowi z jedenastki gospodarzy. Była to 21. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół CS Universitatea wyszedł w zmienionym składzie, za Mihaiego Balaszę, Cristiego Bărbuța weszli Marius Constantin, George Cîmpanu. Trener CS Universitatea postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Ivan Mamut, a murawę opuścił Ștefan Baiaram.

W 70. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Paula Parvulescu z FC Academica Clinceni, a w 77. minucie Ștefana Vlădoiu z drużyny przeciwnej. Kibice FC Academica Clinceni nie mogli już doczekać się wprowadzenia Cristiana Tănase'a. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Adrian Popa. W 85. minucie Georgi Pashov został zmieniony przez Florina Achima, co miało wzmocnić drużynę FC Academica Clinceni. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ștefana Vlădoiu na Bogdana Iliego.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry sędzia przyznał kartkę Andreiowi Cordei z FC Academica Clinceni.

Mirko Pigliacelli
21′ 85′ Georgi Pashov
Ștefan Marinel Vlădoiu77′ 90′
Amir Bilali
Paul Papp
Florin Gardos
Mihai Alexandru Balasza46′
70′ Paul Ovidiu Parvulescu
Nicușor Silviu Bancu
90′ Andrei Ioan Cordea
Alexandru Mateiu
Denis Ventúra
Cristi Marian Bărbuț46′
Lucian Mihai Dumitriu
Ștefan Baiaram65′
77′ Adrian Popa
Dan Nistor
Tsvetelin Lukov Chunchukov
Alexandru Cicâldău
5′ Aleksandru Robert Longher
Andrei Virgil Ivan
Andrei Gabriel Ureche
Iulian Laurențiu Popescu
85′ Florin Vasile Achim
Vasile Nicolae Constantin
77′ Cristian Tănase
George Alexandru Cîmpanu46′
Jovan Marković
Ivan Mamut65′
5′ Raul Andrei Rusescu
Alexandru Tudorie

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom FC Academica Clinceni, a zawodnikom gości przyznał jedną.

Zespół FC Academica Clinceni wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Już w najbliższy piątek zespół CS Universitatea będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego rywalem będzie AFC Hermannstadt Sibiu. Natomiast w sobotę Sepsi OSK Sfântu Gheorghe będą gościć drużynę FC Academica Clinceni.