FC Academica Clinceni - AFC Hermannstadt Sibiu 0-0. Liga rumuńska - 17. kolejka Ligi I

17 stycznia na Stadionul Central Ion Comşa w Călăraşi odbyło się starcie 17. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami FC Academica Clinceni i AFC Sibiu. Mecz zakończył się remisem 0-0.

17. kolejka Rumunia - Liga I
2021-01-17 18:00 | Stadion: Stadionul Central Ion Comşa | Arbiter: George Cătălin Găman
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt Sibiu
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna AFC Sibiu wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W ósmej minucie za Aleksandru Longhera wszedł Asen Rumenov.

W 19. minucie arbiter ukarał kartką Andreia Sînteana, piłkarza gości. Na murawie, jak to często zdarzało się FC Academica Clinceni w tym sezonie, pojawił się Florin Achim, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 20. minucie Cristiana Tănase'a. W 37. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Răzvana Dâlbeę z AFC Sibiu, a w 42. minucie Mladena Jutricia z drużyny przeciwnej.

Kibice AFC Sibiu nie mogli już doczekać się wprowadzenia Gorana Karanovicia. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Andrei Sîntean. Między 59. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze FC Academica Clinceni: Asen Rumenov, Andrei Cordea, Denis Ventúra, na ich miejsce weszli: Alexandru Boiciuc, Răzvan Andronic, Lucian Dumitriu. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adriana Scarlatachego, Petrișora Petrescu, Davida Mayorala zajęli: Alexandru Matel, Ante Aralica, Baba Alhassan.

W 85. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mihaiego Dobrescu z FC Academica Clinceni, a w 87. minucie Petrișora Petrescu z drużyny przeciwnej.

Adrian Manuel Scarlatache59′
42′ Mladen Jutrić
Ionuț Stoica
Florin Gardos
Ousmane Diarrassouba
85′ Mihai Dobrescu
Bright Christopher Addae
Juan Bautista Cascini
Petrișor Ionuț Petrescu87′ 90′
64′ Andrei Ioan Cordea
Raul Marian Opruț
20′ Cristian Tănase
Romário Santos Pires
65′ Denis Ventúra
Răzvan Adrian Dâlbea37′
8′ Aleksandru Robert Longher
David Mayoral Lastras90′
Tsvetelin Lukov Chunchukov
Andrei Sîntean Mezin19′ 53′
Andrei Gabriel Ureche
Ionuț Alin Pop
20′ Florin Vasile Achim
Alexandru Matel59′
Răzvan Bogdan Patriche Nichita
Baba Alhassan90′
64′ Răzvan Andronic
Lucian Buzan
Eugeniu Cebotaru
Călin Popescu
65′ Lucian Mihai Dumitriu
Alexandru Ionuț Vodă
Paul Ovidiu Parvulescu
Ante Aralica90′
8′ 64′ Asen Rumenov Chandarov
Stanley Elbers
64′ Alexandru Boiciuc
Goran Karanović53′

Sędzia w pierwszej połowie pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gości, a w drugiej jedną. Piłkarze FC Academica Clinceni dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka gospodarzy dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna AFC Sibiu w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższy piątek jedenastka FC Academica Clinceni zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie CF Chindia Târgovişte. Natomiast 25 stycznia CFR 1907 Kluż zagra z jedenastką AFC Sibiu na jej terenie.