Dinamo Bukareszt - CF Chindia Târgovişte 0-1 (0-0). Liga rumuńska - 17. kolejka Ligi I

16 stycznia na Stadionul Ştefan cel Mare w Bukareszcie odbyło się starcie 17. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami Dinama i CF Chindia Târgovişte. Mecz zakończył się zwycięstwem CF Chindia Târgovişte 1-0.

17. kolejka Rumunia - Liga I
2021-01-16 19:00 | Stadion: Stadionul Ştefan cel Mare | Arbiter: Horațiu Mircea Feșnic
Dinamo Bukareszt
CF Chindia Târgovişte
0
1
V. Berisha 64'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem pojedynków zespół CF Chindia Târgovişte wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Jeden mecz zakończył się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 12. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Alexandru Răuțę z Dinama, a w 34. minucie Daniela Popę z drużyny przeciwnej.

W 60. minucie kartkę dostał Adam Nemec, piłkarz Dinama. W 61. minucie Vlad Achim został zastąpiony przez Andreia Blejdeę.

Jedyną bramkę meczu dla CF Chindia Târgovişte zdobył Valmir Berisha w 64. minucie. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Deianowi Sorescu i Vadimowi Racie.

Kibice Dinama nie mogli już doczekać się wprowadzenia Andreia Baniego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Geani Crețu. Od 74. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Mihai Marian Aioani
69′ Deian Cristian Sorescu
Tiberiu Ionuț Căpușă
Florin Bejan
Andrei Ovidiu Pițian
90′ Marco Ehmann
Paul Alexandru Iacob
Andrei Radu
Cornel Dinu
Paul Viorel Anton
Valmir Berisha  64′ 85′ 90′
69′ Geani Crețu
Vadim Raţă69′
Diego Fabbrini
Marco Alexandru Dulca
12′ Alexandru Ilie Răuță
Denis Constantin Dumitrașcu90′
61′ Vlad Alexandru Achim
Daniel Constantin Florea88′
60′ Adam Nemec
Daniel Iliuță Popa34′
Aleksander Mitrovic
Dinu Bogdan Moldovan
69′ 74′ Andrei Ahmed Bani Mustafa
Andrei Dragoș Șerban
61′ Andrei Cristian Blejdea
Mihai Alexandru Costea90′
Cătălin Ionuţ Măgureanu
Franck Alex Neeb-Noma Blaise Yaméogo

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Dinama, natomiast w drugiej cztery. Piłkarze gości otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną więcej.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast jedenastka CF Chindia Târgovişte w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy piątek zespół CF Chindia Târgovişte zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FC Academica Clinceni. Natomiast 24 stycznia AFC Botoşani będzie gościć drużynę Dinama.