CS Universitatea - Sepsi 0-0. Liga rumuńska - 1. kolejka Ligi I

W spotkaniu 1. kolejki rumuńskiej Ligi I, które rozegrane zostało 17 kwietnia, drużyna CS Universitatea zremisowała z Sepsi 0-0. Mecz odbył się na Stadionul Ion Oblemenco w Krajowie.

1. kolejka Rumunia - Liga I
2021-04-17 19:30 | Stadion: Stadionul Ion Oblemenco | Arbiter: Horia Gabriel Mladinovici
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków zespół Sepsi wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Trener CS Universitatea wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Juana Cámarę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Ștefan Baiaram.

W 41. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Adnana Aganovicia z Sepsi, a w trzeciej minucie doliczonego czasu Alexandru Tudoriego z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Sepsi rozpoczęła w zmienionym składzie, za Cătălina Golofcę wszedł Admir Bajrovic. Na drugą połowę zespół Sepsi wyszedł w zmienionym składzie, za Adnana Aganovicia wszedł Eder González.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Alexandru Mateiu z CS Universitatea. W 60. minucie Bryan Nouvier zastąpił Claudiu Petrilę. Chwilę później trener Sepsi postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Boubacara Fofanę. Na boisko wszedł Lóránt Kovács, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 87. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Nicușora Bancu z CS Universitatea, a w 89. minucie Branislava Ninaja z drużyny przeciwnej.

Roland Csaba Niczuly
87′ Nicușor Silviu Bancu
Nicolae Ionuț Păun77′
71′ George Alexandru Cîmpanu
Boubacar Fofana62′
6′ Ștefan Baiaram
Adnan Aganović41′ 46′
56′ Alexandru Mateiu
Bryan Jerome Gilbert Nouvier60′
84′ Alexandru Cicâldău
Pavol Szafranko
45′ 70′ Alexandru Tudorie
Anass Achahbar77′
71′ Ștefan Marinel Vlădoiu
Lóránd Levente Fülöp
Ovidiu Alexandru Bic
Eder González Tortella46′
6′ Juan Camara
Lóránt Kovács62′
Cristian Mihai Căpățînă
Claudiu Adrian Mihai Petrila60′
84′ Matteo Fedele
Admir Bajrovic46′
70′ Ivan Mamut
Simone Rapp

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka CS Universitatea wymieniła czterech graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą środę zespół CS Universitatea będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego rywalem będzie AFC Botoşani. Tego samego dnia CFR 1907 Kluż zagra z drużyną Sepsi na jej terenie.