CS Universitatea - CFR Kluż 0-0. Liga rumuńska - 30. kolejka Ligi I

W pojedynku 30. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 11 kwietnia, drużyna CS Universitatea zremisowała z CFR Kluż 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionul Ion Oblemenco w Krajowie.

30. kolejka Rumunia - Liga I
2021-04-11 20:30 | Stadion: Stadionul Ion Oblemenco | Arbiter: Ovidiu Hațegan
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
CFR 1907 Kluż
0
0

Był to mecz zespołów z czołówki tabeli. Zapowiadało się ciekawe starcie, gdyż spotkały się trzecia i druga jedenastka Ligi I.

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 23 mecze drużyna CFR Kluż wygrała dziewięć razy i zanotowała siedem porażek oraz siedem remisów.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Trener CFR Kluż wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Alexandru Chipciu. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Adrian Gîdea.

Między 11. a 40. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 54. minucie kartkę dostał Paul Papp z drużyny gospodarzy. W 59. minucie Alexandru Tudorie został zmieniony przez Elvira Koljicia.

W tej samej minucie na murawie pojawił się Bogdan Ilie z CS Universitatea, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Wszedł on za Ștefana Vlădoiu. Między 67. a 88. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy. Między 72. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze CFR Kluż: Denis Ciobotariu, Rúnar Sigurjónsson, Adrian Alexandru, Billel Omrani, na ich miejsce weszli: Nicolae Cârnat, Cristian Manea, Ovidiu Hoban, Mario Rondón. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ștefana Baiarama, Alexandru Cicâldău, Juana Cámary zajęli: George Cîmpanu, Matteo Fedele, Cristian Căpățînă.

Cristian Emanuel Balgradean
59′ Ștefan Marinel Vlădoiu
Denis Ciobotariu72′
54′ Paul Papp
Andrei Andonie Burcă
Marius Marcel Constantin
Syam Habib Ben Youssef
29′ Nicușor Silviu Bancu
Mário Jorge Malico Paulino
Alexandru Mateiu
Luís Miguel Coimbra Aurélio
90′ Juan Camara
Rúnar Már Sigurjónsson40′ 72′
79′ 79′ Ștefan Baiaram
Mihai Cătălin Bordeianu11′
67′ Dan Nistor
Adrian Mihai Gîdea9′
35′ 90′ Alexandru Cicâldău
Billel Omrani84′
59′ Alexandru Tudorie
Adrian Constantin Alexandru Păun84′
Iulian Laurențiu Popescu
Giedrius Arlauskis
Mihai Alexandru Balasza
Iasmin Latovlevici
59′ Bogdan Ilie Vătăjelu
Cristian Marian Manea72′
Ovidiu Alexandru Bic
Mateo Sušić
90′ Cristian Mihai Căpățînă
Alexandru Chipciu9′
90′ Matteo Fedele
Ovidiu Stefan Hoban84′
79′ George Alexandru Cîmpanu
Nicolae Cârnat72′
59′ 88′ Elvir Koljić
Gabriel Debeljuh
Ivan Mamut
Mario Júnior Rondón Fernández84′

Arbiter przyznał sześć żółtych kartek zawodnikom CS Universitatea, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.