CS Gaz Metan Mediaş - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-0. Liga rumuńska - 10. kolejka Ligi I

27 września na Stadionul Municipal Gaz Metan w Mediaş odbył się mecz 10. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami Gaz Metan i Sepsi. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 800 widzów.

10. kolejka Rumunia - Liga I
2021-09-27 17:00 | Stadion: Stadionul Municipal Gaz Metan | Widzów: 800 | Arbiter: Iulian Călin
CS Gaz Metan Mediaş
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków zespół Sepsi wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między drugą a 36. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Gaz Metan i jedną drużynie przeciwnej.

W 60. minucie Okechukwu Irobiso został zastąpiony przez Vlăduța Morara. Trener Gaz Metan postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Ovidiu Horșię i na pole gry wprowadził napastnika Dragoșa Iancu. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Trener Sepsi wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Petara Bojicia. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Eder González. Od 72. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Bogdan Alexandru Mitrea74′
80′ Răzvan Alin Trif
Marius Ștefănescu69′
Bryan Alceus
Eder González Tortella69′
36′ Francisco Santos da Silva Júnior
Rareş Sebastian Ispas
2′ 87′ Ronaldo Octavian Andrei Deaconu
Nicolae Ionuț Păun
60′ Ovidiu Horșia
Cristi Marian Bărbuț61′
60′ Okechukwu Christian Irobiso
Kevin Luckassen36′ 89′
80′ Răzvan Toni Augustin Grădinaru
Adnan Aganović72′
Alexandru Buzbuchi
Răzvan Cătălin Began
Răzvan Horj
Andres Mihai Dumitrescu
80′ Mihai Velisar
Hugo Filipe Gonçalves Martins de Sousa
87′ Ioan Constantin Filip
Răzvan Tincu
Mihai Daniel Lixandru
Petar Bojić69′
80′ Nasser Chamed
George Ionuț Dragomir
60′ Dragoș Petru Iancu
Stefan Aškovski89′
60′ 86′ Vlăduț Călin Morar
Nándor Károly Tamás69′ 90′
Adama Sarr
Tsvetelin Lukov Chunchukov61′

Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gości, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy Gaz Metan otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Zespół Gaz Metan w drugiej połowie dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Już w najbliższą sobotę zespół Sepsi zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FC Rapid 1923. Natomiast w niedzielę CFR 1907 Kluż będzie rywalem jedenastki Gaz Metan w meczu, który odbędzie się w Kluż-Napoce.