CS Gaz Metan Mediaş - FC Astra Ploeszti 0-0. Liga rumuńska - 29. kolejka Ligi I

2 kwietnia na Stadionul Municipal Gaz Metan w Mediaş odbyło się spotkanie 29. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami Gaz Metan i FC Astra. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

29. kolejka Rumunia - Liga I
2021-04-02 19:30 | Stadion: Stadionul Municipal Gaz Metan | Arbiter: Istvan Kovacs
CS Gaz Metan Mediaş
FC Astra Ploeszti
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 25 pojedynków jedenastka FC Astra wygrała 10 razy i zanotowała pięć porażek oraz 10 remisów.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W szóstej minucie za Pauliana Banu wszedł Dario Čanađija.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Gaz Metan postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 28. minucie na plac gry wszedł Zé Manuel, a murawę opuścił Dragoș Iancu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mattii Montiniemu z FC Astra. Była to 41. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 50. a 56. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy. Trener FC Astra wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Sébastiena Wüthricha. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Ljuban Crepulja.

Od 72. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom FC Astra i trzy drużynie przeciwnej.

David Beniamin Lazar
83′ Jefferson Yuri de Sousa Matias
Momčilo Raspopović
72′ Răzvan Horj
Hugo Filipe Gonçalves Martins de Sousa77′
50′ Ionuț Justinian Larie
Daniel Graovac
Bryan Alceus
David Carneiro Dias Resende Bruno
78′ Mihai Velisar
Paulian Banu6′
Mihai Ionuţ Butean
Ljuban Crepulja57′
Gabriel Rodrigues de Moura
Yann Boé-Kane88′
78′ Ronaldo Octavian Andrei Deaconu
Albert Tivadar Stahl74′
28′ Dragoș Petru Iancu
Mattia Montini41′ 46′
56′ 78′ Vlăduț Călin Morar
Abdel Lamanje
78′ Răzvan Alin Trif
Silviu Nicolae Balaure
78′ 90′ Ovidiu Horșia
Dario Čanađija6′ 84′
Yves Simon Pambou Loembet
George Cristian Merloi74′
78′ Ricardo Jorge Oliveira Valente
Mihai Radut57′ 90′
74′ Adama Sarr
Sébastien Wüthrich57′
28′ 51′ 74′ . Ze Manuel
Sulejman Krpić46′

Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu sześć żółtych kartek, a ich przeciwnicy pięć.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian.

10 kwietnia drużyna FC Astra będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie AFC UTA Arad. Tego samego dnia FC Viitorul Constanţa będzie przeciwnikiem jedenastki Gaz Metan w meczu, który odbędzie się w Ovidiu.