Clubul Sportiv Concordia Chiajna - Chindia Targoviste 2-1 (0-0). Liga -

W pojedynku Ligi I, który rozegrany został 21 maja, zespół Concordii Chiajnej wygrał z Chindią Targoviste 2-1 (0-0). Mecz odbył się na Stadionul Concordia.

W  pojedynku  Ligi I, który rozegrany został 21 maja, zespół Concordii Chiajnej wygrał  z Chindią Targoviste  2-1 (0-0). Mecz odbył się na Stadionul Concordia.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Concordii Chiajnej wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 31. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Andreia Marca z Concordii Chiajnej, a w 35. minucie Juana Passaglię z drużyny przeciwnej.

W 45. minucie Juan Passaglia zastąpił Richarda Silę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Adrian Voicu z drużyny Concordii Chiajnej. Była to 47. minuta spotkania.

Daniel Florea wywołał eksplozję radości wśród kibiców Chindii Targoviste , strzelając gola w 50. minucie starcia. W 55. minucie w jedenastce Concordii Chiajnej doszło do zmiany. Azdren Llullaku wszedł za Razvana Matisa. W 58. minucie bramkę wyrównującą zdobył z karnego Adrian Voicu.

Chwilę później trener Chindii Targoviste postanowił bronić wyniku. W 60. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Nassera Chameda wszedł Laurentiu Corbu, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Chindii Targoviste nie obroniła wyniku i ostatecznie przegrała mecz. W tej samej minucie w zespole Chindii Targoviste doszło do zmiany. Marian Serban wszedł za Andreia Serbana.

W 68. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Chindii Targoviste Andrei Pitian. Między 69. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze Concordii Chiajnej: Paul Batin, Adrian Voicu, Florin Borta, na ich miejsce weszli: Stjepan Plazonja, Lucian Ion, Catalin Alexe. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Simona Rrumbullaku, Daniela Florei zajęli: Milan Kocic, Tsvetelin Chunchukov.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Zawodnicy Concordii Chiajnej otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Concordii Chiajnej w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół Chindii Targoviste wymienił pięciu zawodników.