Chindia Targoviste - Fotbal Club CFR 1907 Cluj 0-2 (0-2). Liga - 4. kolejka

W pojedynku 4. kolejki Ligi I, który rozegrany został 7 sierpnia, zespół Chindii Targoviste przegrał z CFR Cluj 0-2 (0-2). Spotkanie odbyło się na Stadionul Municipal (Buzau) w Buzau.

W  pojedynku 4. kolejki  Ligi I, który rozegrany został 7 sierpnia, zespół Chindii Targoviste przegrał  z CFR Cluj  0-2 (0-2). Spotkanie odbyło się na Stadionul Municipal (Buzau) w Buzau.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół CFR Cluj wygrał aż siedem razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w pierwszych minutach zespół Chindii Targoviste próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Karlo Muhar wywołał eksplozję radości wśród kibiców CFR Cluj, zdobywając bramkę w 27. minucie starcia. Asystę zaliczył Ovidiu Hoban.

Drużyna Chindii Targoviste ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół CFR Cluj, strzelając kolejnego gola. W 45. minucie na listę strzelców wpisał się Emmanuel Yeboah.

W tej samej minucie za Modestasa Vorobjovasa wszedł Juan Passaglia. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-2.

W 56. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Cristianowi Negutowi z drużyny Chindii Targoviste. W 59. minucie w zespole Chindii Targoviste doszło do zmiany. Godberg Cooper wszedł za Denisa Dumitrascu.

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Emmanuel Yeboah osłabiając tym samym drużynę CFR Cluj. W 70. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Godberga Coopera z Chindii Targoviste, a w 71. minucie Christophera Brauna z drużyny przeciwnej. W 79. minucie arbiter wyrzucił z boiska Gabriela Debeljuha z CFR Cluj.

Chwilę później trener Chindii Targoviste postanowił wzmocnić linię pomocy i w 83. minucie zastąpił zmęczonego Nassera Chameda. Na boisko wszedł Andreas Mihaiu, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu żółtą kartkę dostał Juan Passaglia, piłkarz Chindii Targoviste.

Zespół Chindii Targoviste miał dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

Drużyna Chindii Targoviste wymieniła czterech graczy. Natomiast zespół CFR Cluj w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.