CFR Kluż - CS Universitatea 0-0. Liga rumuńska - 15. kolejka Ligi I

W pojedynku 15. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 22 grudnia, drużyna CFR Kluż zremisowała z CS Universitatea 0-0. Starcie odbyło się na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w Kluż-Napoce.

15. kolejka Rumunia - Liga I
2020-12-22 20:00 | Stadion: Stadionul Dr. Constantin Rădulescu | Arbiter: Radu Petrescu
CFR 1907 Kluż
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
0
0

Drużyny zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Jedenastka CS Universitatea zajmowała drugą, natomiast zespół CFR Kluż - trzecią pozycję.

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 22 mecze jedenastka CFR Kluż wygrała dziewięć razy i zanotowała siedem porażek oraz sześć remisów.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W dziewiątej minucie Adrian Gîdea zastąpił Alexandru Chipciu.

A trener CS Universitatea wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Cristiego Bărbuța. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Vasile Constantin. Między 77. a 82. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom CS Universitatea i jedną drużynie przeciwnej.

Trener CFR Kluż postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 82. minucie na plac gry wszedł Adrian Alexandru, a murawę opuścił Soares. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom CFR Kluż: Adrianowi Alexandru w 85. i Michaëlowi Pereirze w 90. minucie.

Mirko Pigliacelli
75′ Cristian Marian Manea
Alexandru Cicâldău
82′ William Soares da Silva
Ovidiu Alexandru Bic
9′ Adrian Mihai Gîdea
Vasile Nicolae Constantin56′
Gabriel Debeljuh
Ivan Mamut77′
81′ Valentin Ionuț Costache
Reagy Baah Ofosu81′
Grzegorz Sandomierski
Iulian Laurențiu Popescu
Denis Ciobotariu
Marius Marcel Constantin70′
75′ 82′ Mateo Sušić
Ionuţ Radu Mitran
82′ 85′ Adrian Constantin Alexandru Păun
Bogdan Ilie Vătăjelu
9′ 75′ Alexandru Chipciu
Cristi Marian Bărbuț56′
Ovidiu Stefan Hoban
Cristian Mihai Căpățînă
81′ Cătălin Mihai Itu
Vladimir Ionuț Screciu
75′ 90′ Michaël Pereira
Ștefan Baiaram
Jakub Vojtuš
Andrei Virgil Ivan

Arbiter przyznał trzy żółte kartki piłkarzom CFR Kluż, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie.

Drużyna CFR Kluż wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Drużyny będą miały 20-dniową przerwę w rozgrywkach. Dopiero 12 stycznia drużyna CS Universitatea będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Sepsi OSK Sfântu Gheorghe. Natomiast 14 stycznia FC Academica Clinceni zagra z drużyną CFR Kluż na jej terenie.