CF Chindia Târgovişte - FC Astra Ploeszti 0-0. Liga rumuńska - 4. kolejka Ligi I

W meczu 4. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 28 kwietnia, drużyna CF Chindia Târgovişte zremisowała z FC Astra 0-0. Pojedynek odbył się na Stadionul Municipal Buzău w Buzău.

4. kolejka Rumunia - Liga I
2021-04-28 13:00 | Stadion: Stadionul Municipal Buzău | Arbiter: Marian Alexandru Barbu
CF Chindia Târgovişte
FC Astra Ploeszti
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół CF Chindia Târgovişte wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie arbiter pokazał kartkę Cristianowi Neguțowi z zespołu gospodarzy.

Po chwili trener FC Astra postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 15. minucie na plac gry wszedł Silviu Balaure, a murawę opuścił Gabriel Șerban. W tej samej minucie Hugo Sousa zastąpił Momčila Raspopovicia. W 26. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Daniela Graovaca z FC Astra, a w 35. minucie Daniela Celeę z drużyny przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Valentin Gheorghe z FC Astra. Była to 48. minuta starcia. W 64. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Albert Tivadar, Yann Boé-Kane, a na ich miejsce weszli George Merloi, Sébastien Wüthrich.

A trener CF Chindia Târgovişte wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Valmira Berishę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 20 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Daniel Florea. W 73. minucie Cristian Neguț został zmieniony przez Francka Yaméogo, a w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania za Daniela Popę wszedł na boisko Milan Kocić, co miało wzmocnić zespół CF Chindia Târgovişte. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daria Čanađiję na Sulejmana Krpicia.

Daniel Graovac26′
35′ Daniel Marinel Celea
Marius Valerica Gaman
Cornel Dinu
David Carneiro Dias Resende Bruno
9′ 73′ Cristian Daniel Neguț
George Cristian Merloi64′
90′ Daniel Iliuță Popa
Valentin Gheorghe48′
73′ Daniel Constantin Florea
Abdel Lamanje
90′ Milan Kocić
Momčilo Raspopović15′
Marius Mădălin Martac
Silviu Nicolae Balaure15′
73′ Valmir Berisha
Yann Boé-Kane64′
Mihai Alexandru Costea
Albert Tivadar Stahl64′
Mihai Alexandru Neicuțescu
Sulejman Krpić83′
73′ Franck Alex Neeb-Noma Blaise Yaméogo
Mattia Montini

Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Jedenastka CF Chindia Târgovişte w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości dokonał pięciu zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna CF Chindia Târgovişte będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie AFC UTA Arad. Natomiast w niedzielę ACSM Politehnica Iași zagra z jedenastką FC Astra na jej terenie.