AFC UTA Arad - AFC Botoşani 0-0. Liga rumuńska - 24. kolejka Ligi I

W meczu 24. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 22 lutego, drużyna AFC UTA Arad zremisowała z Botoşani 0-0. Spotkanie odbyło się na Stadionul Francisc von Neuman.

24. kolejka Rumunia - Liga I
2021-02-22 16:30 | Stadion: Stadionul Francisc von Neuman | Arbiter: Florin Andrei
AFC UTA Arad
AFC Botoşani
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki AFC UTA Arad.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Trener Botoşani wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Andreia Tîrcoveanu. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić David-Marian Croitoru.

W 22. minucie Cristian Albu został zmieniony przez Florina Iliego. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Andreiowi Tîrcoveanu z zespołu gości. Była to 40. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka AFC UTA Arad wyszła w zmienionym składzie, za Adriana Horę wszedł Albert Voinea. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom AFC UTA Arad: Florinowi Iliemu w 56. i Albertowi Voinei w 63. minucie.

Po chwili trener AFC UTA Arad postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 69. minucie na plac gry wszedł Valentin Buhăcianu, a murawę opuścił Liviu Antal. Między 72. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

Christopher Braun
78′ Erico Constantino da Silva
Andrei Chindriş
22′ Cristian Alexandru Albu
Alin Ioan Şeroni
Evgeni Shlyakov
Alexandru Țigănașu
69′ Liviu Antal
Enriko Papa
74′ 80′ Damian Daniel Isac
David-Marian Croitoru9′
46′ Adrian Ioan Hora
Hamidou Keyta88′
Haralambie Mociu
Eduard Adrian Pap
22′ 56′ Florin Ionuţ Ilie
Marcel Holzmann
Marius Ionuț Tomozei
Florin Constantin Plamada
David Raul Miculescu
Eduard Marian Florescu88′
80′ Neluț Stelian Roșu
Marian Târşa
Dragoș Sebastian Tescan
Andrei Costin Tîrcoveanu9′ 40′ 72′
69′ Valentin Buhăcianu
Youssef Toutouh88′ 89′
Ciprian Rus
Stefan Aškovski
46′ 63′ Albert Nicolae Voinea
Realdo Fili72′

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom AFC UTA Arad, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników.

Już w najbliższą sobotę zespół AFC UTA Arad zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie CS Gaz Metan Mediaş. Natomiast w niedzielę Steaua Bukareszt zagra z drużyną Botoşani na jej terenie.