ACS Campionii Fotbal Club Argeş - Dinamo 0-1 (0-1). Liga rumuńska - 12. kolejka Ligi I

W meczu 12. kolejki rumuńskiej Ligi I, który rozegrany został 4 grudnia, zespół ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş przegrał z Dinamem 0-1 (0-1). Pojedynek odbył się na Stadionul Municipal Nicolae Dobrin w Piteşti.

12. kolejka Rumunia - Liga I
2020-12-04 19:30 | Stadion: Stadionul Municipal Nicolae Dobrin | Arbiter: Marian Alexandru Barbu
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Dinamo Bukareszt
0
1
Juan Cámara 7'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Dinama zdobył Juan Cámara w siódmej minucie.

Między 11. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i dwie drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Dinama.

Trener ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Ionuţ Năstăsie, a murawę opuścił Robert Grecu. Drugą połowę drużyna Dinama rozpoczęła w zmienionym składzie, za Cătălina Măgureanu wszedł Magaye Gueye.

W 54. minucie Andrei Blejdea zastąpił Stephana Drăghiciego. W 58. minucie czerwoną kartkę obejrzał Andrei Radu, tym samym zespół gości musiał prawie całą drugą połowę grać w dziesiątkę, mimo to zdołał jeszcze poprawić wynik. Między 62. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş: Andrei Prepelita, Ionuț Șerban, na ich miejsce weszli: Georgian Honciu, Mediop Ndiaye. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Nemca, Paula Antona zajęli: Aleix García, Vlad Achim.

Od 67. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Andrei Radu41′ 58′
38′ Derlis David Meza Colli
Alexandru Ilie Răuță
82′ Ionuț Andrei Șerban
Juan Camara  7′ 38′
43′ 65′ Andrei Prepelita
Diego Fabbrini
46′ Robert Ionuţ Grecu
Paul Viorel Anton84′
Cephas Malele
Cătălin Ionuţ Măgureanu46′
54′ Andrei Cristian Blejdea
Andrei Ahmed Bani Mustafa
54′ 67′ Stephan Leonard Drăghici
Ioan Valentin Borcea
65′ Georgian Honciu
Geani Crețu
46′ 69′ Ionuţ Năstăsie
Ionuț Daniel Șerban
Mihai Andrei Panait
Aleix García Serrano62′
Cătălin Constantin Barbu
Magaye Serigne Falilou Dit Nelson Gueye46′
82′ Mediop Ndiaye

Piłkarze gości dostali w meczu cztery żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy cztery żółte.

Drużyna ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

11 grudnia drużyna Dinama będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie ACSM Politehnica Iași. Natomiast 12 grudnia FC Academica Clinceni będzie gościć drużynę ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş.