ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CSM Politehnica 0-0. Liga rumuńska - 1. kolejka Ligi I

18 kwietnia na Stadionul Municipal Nicolae Dobrin w Piteşti odbyło się starcie 1. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş i CSM Politehnica. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

1. kolejka Rumunia - Liga I
2021-04-18 12:30 | Stadion: Stadionul Municipal Nicolae Dobrin | Arbiter: George Cătălin Găman
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
ACSM Politehnica Iași
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 13. minucie Antonio Stan został zastąpiony przez Andreiasa Calcana.

Między 16. a 30. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kibice ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ionuţa Năstăsiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Robert Grecu. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Andreias Calcan z zespołu gości. Była to 54. minuta pojedynku.

Na 10 minut przed zakończeniem starcia w drużynie ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş doszło do zmiany. Stephan Drăghici wszedł za Cristiana Dumitru.

Sorin Marian Bușu
46′ Robert Ionuţ Grecu
Floriano Vanzo
Derlis David Meza Colli
Rafael Eduardo Acosta Cammarota16′
80′ Cristian Cosmin Dumitru
Manuel Ignacio de Iriondo30′
Ionuț Andrei Șerban
Joseph Mensah
17′ Antun Palić
Andreias Cristian Calcan13′ 54′
80′ Stephan Leonard Drăghici
Francisc Ionuț Cristea
Georgian Honciu
Dylan Armando Flores Knowles
Alexander Maes
Pablo Leonel Gaitán
46′ Ionuţ Năstăsie
Andrei Cristea
Mediop Ndiaye
Alexandru Iulian Zaharia
Ruan Ribeiro Teles
Dženan Zajmović

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom CSM Politehnica pokazał trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół CSM Politehnica w pierwszej połowie wymienił jednego zawodnika.

Już w najbliższą środę drużyna ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie CF Chindia Târgovişte. Natomiast w czwartek FC Voluntari zagra z drużyną CSM Politehnica na jej terenie.