ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CF Chindia Târgovişte 0-0. Liga rumuńska - 10. kolejka Ligi I

25 września na Stadionul Municipal Nicolae Dobrin w Piteşti odbyło się starcie 10. kolejki rumuńskiej Ligi I pomiędzy drużynami ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş i CF Chindia Târgovişte. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 2 500 widzów.

10. kolejka Rumunia - Liga I
2021-09-25 16:00 | Stadion: Stadionul Municipal Nicolae Dobrin | Widzów: 2500 | Arbiter: Adrian Viorel Cojocaru
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
CF Chindia Târgovişte
0
0

Od pierwszych minut zespół CF Chindia Târgovişte zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 23. minucie kartkę dostał Marian Șerban, piłkarz gości.

W 26. minucie sędzia wskazał na jedenasty metr, ale bramkarz wykazał się świetną interwencją broniąc strzał. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystała drużyna gości. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Paulowi Iacobowi z CF Chindia Târgovişte. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 54. minucie Jafar Arias został zmieniony przez Cristiana Dumitru. W tej samej minucie w zespole ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş doszło do zmiany. Georgian Honciu wszedł za Ruana.

W 56. minucie sędzia ukarał kartką Martina Raynova, zawodnika ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş. Po chwili trener CF Chindia Târgovişte postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Marca Dulcę. Na boisko wszedł Sergiu Suciu, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Między 69. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş: Denis Dumitrașcu, Grigore Turda, Martin Raynov, na ich miejsce weszli: Jimmy De Jonghe, Andrei Pițian, Ionuț Șerban. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mariana Șerbana, Laurențiu Corbu zajęli: Andrei Șerban, Simon Rrumbullaku.

W doliczonym czasie gry arbiter przyznał kartkę Ionuțowi Șerbanowi z jedenastki gospodarzy.

Tiberiu Ionuț Căpușă
81′ Grigore Ioan Turda
Milan Kocić
56′ 82′ Martin Raynov
Laurențiu Nicolae Corbu72′
Alexandru Mihai Ișfan
Marian Cristinel Șerban23′ 72′
54′ Ruan Ribeiro Teles
Marco Alexandru Dulca65′
54′ Jafar Arias
Doru Popadiuc
69′ Denis Constantin Dumitrașcu
Daniel Iliuță Popa 26′ (k.)
Alexandru Doru Greab
Dinu Bogdan Moldovan
Deian Boldor
Adrian Mihai Ioniță
69′ Jimmy De Jonghe
Marius Mădălin Martac
81′ Andrei Ovidiu Pițian
Simon Rrumbullaku72′
Diogo Viana
Andrei Dragoș Șerban72′
82′ 90′ Ionuț Andrei Șerban
Alexandru Daniel Jipa
54′ Georgian Honciu
Răzvan Bogdan Matiș
Claudiu Constantin Moisie
Sergiu Suciu65′
54′ Cristian Cosmin Dumitru
Cristian Georgian Cherchez

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Zespół ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy piątek jedenastka ACS-u Campionii Fotbal Club Argeş zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie CS Mioveni. Tego samego dnia Steaua Bukareszt zagra z jedenastką CF Chindia Târgovişte na jej terenie.