Ural Jekaterynburg - Lokomotiw Moskwa 0-0. Liga rosyjska - 8. kolejka Premier League

20 września na Ekaterinburg Arena w Jekaterynburgu odbył się pojedynek 8. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Uralu i Lokomotiwu. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 834 widzów.

8. kolejka Rosja - Premier League
2021-09-20 15:30 | Stadion: Ekaterinburg Arena | Widzów: 834 | Arbiter: Aleksey Sukhoy
Ural Jekaterynburg
Lokomotiw Moskwa
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 26 razy. Jedenastka Lokomotiwu wygrała aż 15 razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko sześć.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Ural: Ericowi Bicfalviemu w 33. i Arsenowi Adamovowi w 43. minucie.

Trener Uralu wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Artema Maksimenkę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Eric Bicfalvi. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole Lokomotiwu doszło do zmiany. Faustino Anjorin wszedł za Alexisa Bekę.

W 67. minucie za Vitalego Lisakovicha wszedł Gyrano Kerk. W 79. minucie Denis Kułakow został zmieniony przez Vyacheslava Podberezkina, a za Andreya Egorycheva wszedł na boisko Aleksey Gerasimov, co miało wzmocnić jedenastkę Uralu. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Aleksandra Siljanova na Daniila Kulikova. W czwartej minucie doliczonego czasu gry kartkami zostali ukarani Danijel Miškić z Uralu oraz François Kamano, Tin Jedvaj z zespołu gości.

. Guilherme
79′ Denis Kułakow
Aleksandr Siljanov86′
43′ Arsen Adamov
Alexis Adelin Beka Beka62′
85′ Andrey Egorychev
François Kamano90′
90′ Danijel Miškić
Vitali Lisakovich67′
33′ 46′ Eric Cosmin Bicfalvi
Fiodor Smołow
Dmitri Landakov
Daniil Khudyakov
85′ Aleksey Gerasimov
Faustino Adebola Rasheed Anjorin62′
79′ Vyacheslav Podberezkin
Stanislav Magkeev
46′ Artem Maksimenko
Maksim Petrov
Andrey Panyukov
Kirill Zinovich

Przewaga drużyny Lokomotiwu w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Lokomotiwu pokazał dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.