Terek Grozny - Rubin Kazań 0-0. Liga rosyjska - 19. kolejka Premier League

17 grudnia na Akhmat Arena w Groznach odbyło się starcie 19. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Terek i Rubinu. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

19. kolejka Rosja - Premier League
2020-12-17 18:00 | Stadion: Akhmat Arena | Arbiter: Stanislav Vasiljev
Terek Grozny
Rubin Kazań
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 26 spotkań zespół Rubinu wygrał dziewięć razy i zanotował siedem porażek oraz 10 remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 22. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Darka Jevticia z Rubinu, a w 27. minucie Aleksandra Putskę z drużyny przeciwnej.

Trener Terek postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Islam Alsultanov, a murawę opuścił Georgi Melkadze. W 68. minucie arbiter pokazał kartkę Hwang In-Beomowi z zespołu gości.

W 72. minucie Evgeni Kharin został zmieniony przez Antona Shvetsa. Chwilę później trener Rubinu postanowił wzmocnić linię napadu i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Ivana Ignatjeva. Na boisko wszedł Kirill Klimov, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Na siedem minut przed zakończeniem meczu w drużynie Terek doszło do zmiany. Rizvan Utsiev wszedł za Bernarda Berishę.

W doliczonej trzeciej minucie pojedynku kartkę dostał Oliver Abildgaard, piłkarz gości.

Georgi Zotov
27′ Aleksandr Putsko
Darko Jevtić22′
72′ Evgeni Kharin
In-Beom Hwang68′
83′ Bernard Berisha
Oliver Abildgaard90′
Maksim Nenakhov
Denis Makarow
Artem Timofeev
Ivan Ignatjev74′
46′ Georgi Melkadze
Silvije Begić
83′ Rizvan Utsiev
Kirill Klimov74′
72′ Anton Shvets
Kirill Kosarev
46′ Islam Alsultanov

Abubakar Kadyrov

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Rubinu w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika.