Liga rosyjska - 8. kolejka Premier League: Krylja Sowietow Samara - Dynamo Moskwa 0-0

W starciu 8. kolejki rosyjskiej Premier League, które rozegrane zostało 30 sierpnia, jedenastka Krylja Sowietow zremisowała z Dynamem Moskwa 0-0. Mecz na Samara Arena w Samarze obejrzało 14 728 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Sebastiana Szymańskiego występującego w Dynamie Moskwa.

8. kolejka Rosja - Premier League
2019-08-30 19:00 | Stadion: Samara Arena | Widzów: 14728 | Arbiter: V. Bezborodov
Krylja Sowietow Samara
Dynamo Moskwa
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 29 meczów zespół Krylja Sowietow wygrał 11 razy i zanotował 10 porażek oraz osiem remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom Dynamo Moskwa: Charles'owi Kaborému w 27. i Konstantinowi Rauschowi w 41. minucie.

W 58. minucie kartkę dostał Maximilian Philipp, piłkarz gości. W 63. minucie Clinton N'Jie został zmieniony przez Sebastiana Szymańskiego.

W 74. minucie Dmitry Kabutov został zmieniony przez Antona Zinkovskiego, a za Paula Antona wszedł na boisko Srđan Mijailović, co miało wzmocnić jedenastkę Krylja Sowietow. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Vyacheslava Gruleva na Kirilla Panchenkę. Kibice Krylja Sowietow nie mogli już doczekać się wprowadzenia Dejana Radonjicia. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Alexandru Gatcan. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Krylja Sowietow: Srđanowi Mijailoviciowi i Vladimirowi Poluyakhtovowi.

Konstantin Rausch41′
90′ Vladimir Poluyakhtov
Toni Sunjić
80′ Paul Viorel Anton
Vyacheslav Grulev78′
85′ Alexandru Gatcan
Maximilian Philipp58′
74′ Dmitri Kabutov
Zaurbek Pliev
80′ 90′ Srđan Mijailović
Sebastian Szymański63′
74′ Anton Zinkovskiy
Kirill Panchenko78′
Egor Golenkov
Ramił Szejdajew
85′ Dejan Radonjić

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Dynama Moskwa wręczył trzy.

Zespół Krylja Sowietow w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.