Liga rosyjska - 8. kolejka Premier League: FK Ufa - CSKA Moskwa 0-1 (0-0)

W spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Premier League, które rozegrane zostało 20 września, drużyna Ufa przegrała z CSKA 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Neftyanik obejrzało 3 839 widzów.

8. kolejka Rosja - Premier League
2020-09-20 13:00 | Stadion: Stadion Neftyanik | Widzów: 3839 | Arbiter: N. Voloshin
FK Ufa
CSKA Moskwa
0
1
K. Bistrović 64'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 16. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Konstantina Maradishvilego z CSKA, a w 32. minucie Igora Bezdenezhnykha z drużyny przeciwnej.

W 58. minucie Igor Bezdenezhnykh zastąpił Danilę Emeljanova. W 60. minucie arbiter pokazał kartkę Cătălinowi Carpowi z jedenastki gospodarzy.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w drużynie CSKA doszło do zmiany. Kristijan Bistrović wszedł za Konstantina Maradishvilego. Trener CSKA postanowił zagrać agresywniej. W 61. minucie zmienił pomocnika Konstantina Kuchaeva i na pole gry wprowadził napastnika Fedora Chalova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego zespół zdołał strzelić gola i wygrać spotkanie.

Jedyną bramkę meczu zdobył Kristijan Bistrović dla drużyny CSKA. Bramka padła w tej samej minucie. Przy strzeleniu gola asystował Fedor Chalov.

Między 69. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Ufa: Lovro Bizjak, Artem Golubev, Aleksandr Sukhov, Timur Żamaletdinow, na ich miejsce weszli: Olivier Thill, Nikolay Giorgobiani, Oleh Danchenko, Dmitri Sysuev. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Baktiyora Zainutdinova, Chidery Ejuke zajęli: Nayair Tiknizyan, Arnór Sigurdsson. W 89. minucie sędzia pokazał kartkę Kristijanowi Bistroviciowi, zawodnikowi gości.

Mário Figueira Fernandes
83′ Aleksandr Sukhov
Vadim Karpov
Jemal Tabidze
Georgi Szczennikow
Azer Aliev
Baktiyor Zainutdinov77′
32′ 58′ Igor Bezdenezhnykh
Konstantin Kuchaev61′
60′ Cătălin Carp
Konstantin Maradishvili16′ 61′
70′ Artem Golubev
Ivan Oblyakov
83′ Timur Żamaletdinow
Nikola Vlašić
69′ Lovro Bizjak
Kristijan Bistrović 61′  64′ 89′
83′ Oleh Danchenko
Alan Dżagojew
Aleksey Nikitin
Arnór Sigurdsson78′
58′ Danila Emeljanov
Nayair Tiknizyan77′
Kirill Folmer
Fedor Chalov61′
83′ Dmitri Sysuev
Adolfo Julián Gaich
69′ Olivier Thill
Ilya Shkurin
Gamid Agalarov

70′ Nikolay Giorgobiani

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a w drugiej dostali tyle samo. Zawodnicy CSKA dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Zespół Ufa w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.