Reklama

Reklama

Liga rosyjska - 8. kolejka FNL: FK Irtysz Omsk - FK Alaniya Vladikavkaz 0-2 (0-1)

9 września na Stadionie Avangard w Domodedovo odbył się pojedynek 8. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Irtysz i FK Alaniya-D. Mecz zakończył się zwycięstwem FK Alaniya-D 2-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

9 września  na Stadionie Avangard w Domodedovo odbył się pojedynek  8. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Irtysz  i FK Alaniya-D. Mecz zakończył się zwycięstwem FK Alaniya-D 2-0. Na stadionie stawiło się 200 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 12. minucie za Artura Maloyana wszedł Islam Mashukov.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FK Alaniya-D w 16. minucie spotkania, gdy Batraz Gurtsiev strzelił pierwszego gola. W 25. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Batradza Kokoeva z FK Alaniya-D, a w 43. minucie Vadima Steklova z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FK Alaniya-D.

Kibice FK Alaniya-D nie mogli już doczekać się wprowadzenia Davida Kobesova. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Alan Tsaraev. To była dobra decyzja, ponieważ jego zespołowi udało się strzelić kolejnego gola. W 59. minucie Vadim Steklov został zmieniony przez Kirilla Morozova, co miało wzmocnić drużynę FK Irtysz. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Batradza Kokoeva na Khetaga Khosonova oraz Batraza Gurtsieva na Vladimira Khubulova.

Reklama

Trener FK Irtysz postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił pomocnika Artura Shleermakhera i na pole gry wprowadził napastnika Ivana Donskova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W tej samej minucie w drużynie FK Irtysz doszło do zmiany. Aleksandr Kerbs wszedł za Antona Krotova. W 72. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sergeya Podoksenova z FK Irtysz, a w 81. minucie Alana Bagaeva z drużyny przeciwnej.

Jedenastka FK Irtysz ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół FK Alaniya-D, zdobywając kolejną bramkę. W 85. minucie wynik ustalił Islam Mashukov. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W samej końcówce starcia w jedenastce FK Alaniya-D doszło do zmiany. Ruslan Suanov wszedł za Buttę Magomedova. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Drużyna FK Alaniya-D była w posiadaniu piłki przez 61 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Jedenastka FK Alaniya-D zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom FK Irtysz w pierwszej połowie, w drugiej również jedną. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Zespół FK Irtysz w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna FK Alaniya-D dokonała pięciu zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL