Liga rosyjska - 8. kolejka FNL: FK Chayka Peschanokopskoye - FK Torpedo 1-2 (1-1)

W spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 9 września, jedenastka FK Chayka Peschanokopskoye przegrała z FK Torpedo 1-2 (1-1). Mecz na Stadionie Central’nyj im. I.P. Chayka obejrzało 475 widzów.

8. kolejka Rosja - FNL
2020-09-09 17:00 | Stadion: Stadion Central’nyj im. I.P. Chayka | Widzów: 475 | Arbiter: E. Bulanov
M. Filippov 69' (samob.)

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu FK Torpedo.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu zawodnicy FK Chayka Peschanokopskoye nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W piątej minucie na listę strzelców wpisał się Evgeni Degtyarev.

Po kwadransie gry arbiter ukarał kartką Aleksandra Riazancewa, piłkarza gości.

Zawodnicy FK Torpedo nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 19. minucie Ilya Berkovskiy wyrównał wynik meczu.

W 41. minucie sędzia przyznał kartkę Dmitriemu Kartashovowi z jedenastki gospodarzy. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Trener FK Torpedo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 57. minucie na plac gry wszedł Konstantin Kertanov, a murawę opuścił Igor Lebedenko. W 64. minucie kartkę dostał Sergey Shustikov, piłkarz FK Torpedo.

W 68. minucie Nikita Glushkov został zmieniony przez Petra Volodkina.

W 69. minucie do własnej bramki trafił zawodnik FK Chayka Peschanokopskoye Mikhail Filippov. Od 72. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Między 72. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Chayka Peschanokopskoye: Ilya Belous, Evgeni Degtyarev, Maksim Vasiljev, na ich miejsce weszli: Aleksandr Khokhlachev, Matvey Uzhgin, Ramazan Orazov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ilyai Berkovskiy, Aleksandra Eliseeva, Vladislava Adaeva zajęli: Filipp Dvoretskov, Artem Samsonov, Astemir Gordyushenko. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Belous
69′ (samob.) Mikhail Filippov
Evgeni Konyukhov
Radik Khayrullov
Andrey Evdokimov
83′ Maksim Vasiljev
Maksim Shorkin90′
Vasili Aleynikov
Sergey Shustikov64′
 5′ 78′ Evgeni Degtyarev
Vladislav Adaev87′
68′ Nikita Glushkov
Ilya Berkovskiy  19′ 76′
41′ Dmitri Kartashov
Aleksandr Eliseev85′
Vladislav Kulik
Ravil Netfullin
Igor Leontjev
Aleksandr Riazancew15′
72′ Maksim Palienko
Amur Kalmykov
72′ Ilya Belous
Igor Lebedenko57′
Ruslan Yunusov
Vitali Botnar
Denis Tumasyan
Anton Porutchikov
78′ Matvey Uzhgin
Ruslan Magal
83′ Ramazan Orazov
Egor Proshkin
68′ Petr Volodkin
Artem Samsonov85′
72′ 90′ Aleksandr Khokhlachev