Liga rosyjska - 7. kolejka FNL: FK Chertanovo - Tekstilshchik 0-1 (0-0)

W spotkaniu 7. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 5 września, drużyna FK Chertanovo przegrała z Tekstilshchikiem 0-1 (0-0). Mecz na Sportivnyj gorodok Luzhniki w Moskwie obejrzało 750 widzów.

7. kolejka Rosja - FNL
2020-09-05 14:00 | Stadion: Sportivnyj gorodok Luzhniki | Widzów: 750 | Arbiter: A. Amelin
FK Chertanovo Moskva
FK Tekstilshchik Ivanovo
0
1
M. Bachinskiy 49'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka FK Chertanovo wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 12. a 39. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Tekstilshchika i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę zespół Tekstilshchika rozpoczął w zmienionym składzie, za Denisa Fomina wszedł Aleksandr Solodkov. Trener FK Chertanovo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Sergey Pinyaev, a murawę opuścił Aleksandr Melekhov.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy bramkę zdobył Maksim Bachinskiy.

Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Vladimir Romanenko z jedenastki Tekstilshchika. Była to 55. minuta meczu. W 66. minucie za Maksima Sidorova wszedł Aleksandr Ageev. Między 66. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Chertanovo: Leonid Gerchikov, Maksim Saveljev, Egor Rudkovskiy, na ich miejsce weszli: Garrik Levin, Dmitri Molchanov, Dmitri Velikorodny. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Maksima Bachinskiego, Evgeniego Maricheva, Aleksandra Ageeva zajęli: Ilya Moseychuk, Adil Mukhametzyanov, Maksim Batov.

Evgeni Marichev39′ 70′
66′ Leonid Gerchikov
Maksim Sidorov66′
12′ Ilya Kamyshev
Vladislav Sysuev
46′ Aleksandr Melekhov
Khyzyr Appaev
73′ Egor Rudkovskiy
Maksim Bachinskiy  49′ 67′
67′ Maksim Saveljev
Ilya Moseychuk67′
66′ Garrik Levin
Adil Mukhametzyanov70′
73′ Dmitri Velikorodny
Evgeni Popov
67′ Dmitri Molchanov
Aleksandr Solodkov46′
46′ Sergey Pinyaev
Aleksandr Ageev66′ 84′

Valeri Alshanskiy

Aleksandr Shlenkin

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze FK Chertanovo dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna FK Chertanovo w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast zespół Tekstilshchika w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.