Liga rosyjska - 7. kolejka FNL: FK Armavir - FK Chayka Peschanokopskoye 2-1 (1-0)

10 sierpnia na Stadionie Yunost' w Armawirze odbyło się spotkanie 7. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Torpedo i FK Chayka Peschanokopskoye. Starcie zakończyło się zwycięstwem FK Torpedo 2-1. Na stadionie zasiadło 3 112 widzów.

7. kolejka Rosja - FNL
2019-08-10 18:00 | Stadion: Stadion Yunost' | Widzów: 3112 | Arbiter: S. Kulikov
M. Mashnev 64'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół FK Chayka Peschanokopskoye wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 13. a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W tym czasie zawodnicy FK Torpedo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Nikita Bezlikhotnov.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Torpedo.

W 46. minucie kartkę dostał Igor Leontyev z FK Chayka Peschanokopskoye. W trakcie przerwy trener FK Chayka Peschanokopskoye postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Apti Akhjadov, a murawę opuścił Artem Korzhunov.

W 53. minucie w zespole FK Chayka Peschanokopskoye doszło do zmiany. Dmitriy Kartashov wszedł za Igora Leontyeva. W 61. minucie Ilya Belous zastąpił Aleksandra Korotaeva. W 62. minucie boisko opuścili zawodnicy gospodarzy: Oleg Polyakov, Ruslan Rzaev, a na ich miejsce weszli Nikita Bezlikhotnov, Ivan Ivanchenko.

Drużyna FK Torpedo niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 25 minut, zespół gości doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Maksim Mashnev. W 66. minucie arbiter ukarał kartką Maksima Mashneva, piłkarza gości.

Niedługo po stracie bramki drużyna FK Torpedo znów objęła prowadzenie. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Amur Kalmykov.

Między 68. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Torpedo: Sergey Miroshnichenko, Amur Kalmykov, na ich miejsce weszli: Radik Khayrullov, Denis Klopkov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nikity Glushkova, Andreya Demchenki zajęli: Maksim Vasilyev, Aleksandr Khokhlachev. Między 82. a 86. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Andrey Demchenko77′
68′ Sergey Miroshnichenko
Vladislav Dubovoy
13′ Petr Ten
Artem Vyatkin
 39′ (k.) 62′ Nikita Bezlikhotnov
Nikita Glushkov71′
82′ Azamat Gurfov
Artem Korzhunov46′
25′ Eduard Lusikyan
Igor Leontjev46′ 53′
Nail Zamaliev
Maksim Mashnev  64′ 66′
62′ Ivan Ivanchenko
Ilya Belous61′
 67′ 88′ Amur Kalmykov
Aleksandr Podbeltsev
Konstantin Rudenok
Maksim Kiselev
Georgi Ternovskiy
Denis Tumasyan
68′ Radik Khayrullov
Andrey Pavlenko
88′ Denis Klopkov
Andrey Tekuchev
Dmitri Pereverzev
Apti Akhjadov46′
62′ Oleg Polyakov
Aleksandr Khokhlachev77′
62′ Ruslan Rzaev
Aleksandr Korotaev61′ 86′

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy pięć.

Jedenastka FK Torpedo w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.