Liga rosyjska - 6. kolejka FNL: FK Tom' - FK Neftekhimik 0-0

30 sierpnia na Stadionie Trud w Tomsku odbyło się spotkanie 6. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Tom' i FK Neftekhimik. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 830 widzów.

6. kolejka Rosja - FNL
2020-08-30 12:00 | Stadion: Stadion Trud | Widzów: 830 | Arbiter: Y. Bobrovskiy
FK Tom Tomsk
FK Neftekhimik Nizhnekamsk
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka FK Tom' wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka FK Neftekhimik zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny FK Tom' była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 33. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom FK Neftekhimik i jedną drużynie przeciwnej.

W 52. minucie kartkę otrzymał Anton Belov z zespołu gospodarzy. Po chwili trener FK Tom' postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Dmitri Kamenshchikov, a murawę opuścił Pavel Dolgov.

W 74. minucie Anton Sinyak został zmieniony przez Andreya Tekucheva. W 76. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Leva Potapova z FK Neftekhimik, a w 77. minucie Ilyę Zueva z drużyny przeciwnej. Trener FK Neftekhimik postanowił zagrać agresywniej. W pierwszej minucie doliczonego czasu pojedynku zmienił pomocnika Merabiego Uridię i na pole gry wprowadził napastnika Artema Kotika. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Andrey Golubev
52′ Anton Belov
Mikhail Kanaev
Andrey Bychkov
Lev Potapov76′
Vitali Kalenkovich
Andrey Semenov33′
74′ Anton Sinyak
Maksim Shiryaev
77′ Ilya Zuev
Vagiz Galiulin36′
74′ Maksim Kazankov
Danil Klenkin
84′ Oleg Shalaev
Ilya Petrov
42′ Denis Talalay
Pavel Shadrin85′
62′ Pavel Dolgov
Marat Sitdikov
89′ Ilya Viznovich
Ilya Kubyshkin
84′ Danila Buranov
Danil Kuzmin
74′ Pavel Kireenko
Linar Sharifullin
74′ Andrey Tekuchev
Mikhail Yakovlev
Apti Akhjadov
Aleksandr Yushin85′
89′ Maksim Dmitriev
Artem Kotik90′
62′ Dmitri Kamenshchikov

Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, natomiast w drugiej dwie. Piłkarze FK Neftekhimik dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Zespół FK Tom' w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.