Liga rosyjska - 6. kolejka FNL: FK Krasnodar II - FK Rotor Wołgograd 0-1 (0-1)

3 sierpnia na Stadionie Akademii FK Krasnodar odbyło się spotkanie 6. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Krasnodaru II i FK Rotor. Starcie zakończyło się zwycięstwem FK Rotor 1-0. Mecz obejrzało 1 600 widzów.

6. kolejka Rosja - FNL
2019-08-03 17:30 | Stadion: Stadion Akademii FK Krasnodar | Widzów: 1600 | Arbiter: M. Vilkov
FK Krasnodar II
FK Rotor Wołgograd
0
1
K. Mullin 34'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół FK Rotor wygrał aż trzy razy, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie kartką został ukarany Eduard Bulia, piłkarz gości.

Jedynego gola meczu strzelił Kamil Mullin dla drużyny FK Rotor. Bramka padła w tej samej minucie. W 41. minucie Ilya Martynov zastąpił Sergeiego Borodina.

W ostatniej minucie pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Kamilowi Mullinowi z FK Rotor. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Rotor.

Między 46. a 79. minutą, boisko opuścili piłkarze Krasnodaru II : Ilia Vorotnikov, Nikita Sergeev, German Onugkha, Daniil Utkin, na ich miejsce weszli: Leon Sabua, Eduard Spertsyan, Maksim Kutovoi, Ilya Zhigulev. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mukhammada Sultonova, Alberta Sharipova, Igora Gorbunova, Eduarda Bulii zajęli: Vladimir Lobkarev, Oleg Aleynik, Roman Yanushkovskiy, Oleg Nikolaev. Od 66. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Krasnodaru II i jedną drużynie przeciwnej.

Ivan Khomukha
41′ Ilya Martynov
Maksim Nenakhov
66′ Kaio Fernando da Silva Pantaleão
Anton Piskunov
76′ Aleks Matsukatov
Azim Fatullaev
Ivan Taranov
Igor Gorbunov73′
73′ Daniil Utkin
Albert Sharipov71′
68′ German Onugkha
Mukhammad Sultonov71′
60′ Nikita Sergeev
Eduard Bulia18′ 79′
46′ Ilya Vorotnikov
Kamil Mullin  34′ 45′
Stanislav Agkatsev
Miroslav Lobantsev
41′ Sergey Borodin
Ilya Ionov
46′ Leon Sabua
Maksim Vasiljev
60′ 90′ Eduard Spertsyan
Oleg Aleynik71′ 90′
Vyacheslav Yakimov
Vladimir Lobkarev71′
73′ Ilya Zhigulev
Oleg Nikolaev79′
68′ Maksim Kutovoy
Artiom Popow

Artem Samsonov

Roman Yanushkovskiy73′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Zespół gospodarzy dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka FK Rotor w drugiej połowie dokonała czterech zmian.