Liga rosyjska - 4. kolejka FNL: Szynnik Jarosław - FK Armavir 1-1 (1-1)

24 lipca na Stadionie Shinnik w Jarosławiu odbył się pojedynek 4. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Szynnika i FK Torpedo. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 2 530 widzów.

4. kolejka Rosja - FNL
2019-07-24 17:30 | Stadion: Stadion Shinnik | Widzów: 2530 | Arbiter: I. Sidenkov
Szynnik Jarosław
FK Armavir
1
1
V. Zinkov 32'
A. Kalmykov 24'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Szynnika wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 15. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Ili Viznovichowi, piłkarzowi Szynnika.

Tymczasem zawodnicy FK Torpedo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 24. minucie bramkę zdobył Amur Kalmykov.

Niedługo później Vyacheslav Zinkov wywołał eksplozję radości wśród kibiców Szynnika, zdobywając bramkę w 32. minucie meczu. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół Szynnika rozpoczął w zmienionym składzie, za Ivana Oleynikova wszedł Aleksandr Ektov. W 49. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Ilya Viznovich osłabiając drużynę Szynnika. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 15. minucie.

W 53. minucie Sergey Samodin został zmieniony przez Alekseya Pugina. Po godzinie gry w drużynie Szynnika doszło do zmiany. Vasiliy Aleynikov wszedł za Vyacheslava Zinkova. Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Radikowi Khayrullovowi z zespołu gości. Była to 66. minuta pojedynku.

Trener FK Torpedo postanowił zagrać agresywniej. W 66. minucie zmienił pomocnika Ruslana Rzaeva i na pole gry wprowadził napastnika Ivana Ivanchenkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Radik Khayrullov z FK Torpedo w 68. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten piłkarz został ukarany w 66. minucie. W drugiej połowie nie padły gole.

Nikita Bezlikhotnov70′
46′ Ivan Oleynikov
Azamat Gurfov
 32′ 62′ Vyacheslav Zinkov
Oleg Polyakov
82′ Eldar Nizamutdinov
Ruslan Rzaev66′
53′ Sergey Samodin
Nail Zamaliev
15′ 49′ Ilya Viznovich
Anzor Ashev
62′ Vasili Aleynikov
Denis Klopkov
Mikhail Bakaev
Igor Paderin85′
46′ Aleksandr Ektov
Dmitri Pereverzev
Igor Maslennikov
Ivan Ivanchenko66′
53′ Aleksey Pugin

Timur Pukhov

82′ Dmitri Samoylov

Albek Gongapshev

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce i jednej czerwonej.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.