Liga rosyjska - 38. kolejka FNL: Sibir Nowosybirsk - FK Krasnodar II 0-0

25 maja na Stadionie Spartak w Nowosybirsku odbyło się spotkanie 38. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Sibiru i Krasnodaru II. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 215 widzów.

38. kolejka Rosja - FNL
2019-05-25 12:00 | Stadion: Stadion Spartak | Widzów: 1215 | Arbiter: R. Safyan
Sibir Nowosybirsk
FK Krasnodar II
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie za Artema Korzhunova wszedł Ilya Safronov. A trener Krasnodaru II wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Leona Sabuę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Arutyun Grigoryan.

Chwilę później trener Sibiru postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Konstantin Antipov, a murawę opuścił Pavel Kireenko. Między 65. a 79. minutą, boisko opuścili piłkarze Sibiru: Vladimir Azarov, Roman Belyaev, na ich miejsce weszli: Aleksey Orlov, Anton Kushniruk. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Maksima Kutovoiego, Nikolaya Bochki zajęli: Ruslan Rzaev, Oleg Isaenko.

Aleksandr Chernikov
62′ Pavel Kireenko
Arutyun Grigoryan58′
58′ Artem Korzhunov
Vyacheslav Yakimov
65′ Vladimir Azarov
Rustam Khalnazarov
75′ Roman Belyaev
Maksim Kutovoy69′
Vitaly Galysh
German Onugkha
Evgeniy Staver
Evgeni Latyshonok
75′ Anton Kushniruk
Oleg Isaenko79′
65′ Aleksey Orlov
Leon Sabua58′
62′ Konstantin Antipov
Ruslan Rzaev69′
58′ Ilya Safronov

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół Sibiru w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.