Liga rosyjska - 37. kolejka FNL: FK Krasnodar II - FK Armavir 0-0

19 maja na Stadionie Akademii FK Krasnodar odbyło się spotkanie 37. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Krasnodaru II i FK Torpedo. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Mecz obejrzało 1 600 widzów.

37. kolejka Rosja - FNL
2019-05-19 18:00 | Stadion: Stadion Akademii FK Krasnodar | Widzów: 1600 | Arbiter: E. Kukulyak
FK Krasnodar II
FK Armavir
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół FK Torpedo wygrał aż pięć razy, zremisował dwa, a przegrał tylko dwa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Soslan Takazov z zespołu gości. Była to trzecia minuta starcia.

W 52. minucie sędzia wręczył żółtą kartkę Eduardowi Spertsyanowi z Krasnodaru II. Trener FK Torpedo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Dmitriego Michurenkova. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Semen Sinyavskiy.

W 64. minucie za Igora Paderina wszedł Oleg Polyakov. W tej samej minucie w drużynie FK Torpedo doszło do zmiany. Denis Klopkov wszedł za Azamata Gurfova. Chwilę później trener Krasnodaru II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 66. minucie na plac gry wszedł Arutyun Grigoryan, a murawę opuścił Eduard Spertsyan.

W 69. minucie w zespole Krasnodaru II doszło do zmiany. Rustam Khalnazarov wszedł za Germana Onugkhę. Na 10 minut przed zakończeniem spotkania arbiter pokazał żółtą kartkę Sergeiemu Borodinowi, piłkarzowi Krasnodaru II. W tej samej minucie czerwone kartki dostali: Artem Golubev z Krasnodaru II oraz Dmitriy Michurenkov z FK Torpedo.

W 82. minucie Maksim Kutovoi został zmieniony przez Ivana Taranova, co miało wzmocnić drużynę Krasnodaru II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nikitę Bezlikhotnova na Eduarda Lusikyana. W 87. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Rustama Khalnazarova z Krasnodaru II, a w pierwszej minucie doliczonego czasu pojedynku Denisa Klopkova z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Sergei Borodin z drużyny Krasnodaru II i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 80. minucie.

Konstantin Rudenok
80′ 90′ Sergey Borodin
Denis Kutin
80′ Artem Golubev
Nikita Bezlikhotnov84′
52′ 66′ Eduard Spertsyan
Azamat Gurfov64′
Daniil Utkin
Igor Paderin64′
Vyacheslav Yakimov
Vladimir Romanenko
82′ Maksim Kutovoy
Eduard Sukhanov
69′ German Onugkha
Aleksey Solovjev
66′ Arutyun Grigoryan
Aslan Dyshekov
82′ Ivan Taranov
Denis Klopkov64′ 90′
69′ 87′ Rustam Khalnazarov
Maksim Lauk
Ruslan Rzaev
Eduard Lusikyan84′

Oleg Polyakov64′

Dmitri Michurenkov60′ 80′

Sergey Verkashanskiy

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Zespół FK Torpedo miał 11 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter przyznał trzy żółte kartki i dwie czerwone piłkarzom Krasnodaru II, a zawodnikom gości pokazał dwie żółte oraz jedną czerwoną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół FK Torpedo w drugiej połowie dokonał czterech zmian.