Liga rosyjska - 32. kolejka 1. division: FK Tom Tomsk - Łucz Energia Władywostok 0-0

W pojedynku 32. kolejki rosyjskiej 1. division, który rozegrany został 20 kwietnia, zespół FK Tom' zremisował z Łucz Władywostokiem 0-0. Mecz na Stadionie Trud w Tomsku obejrzało 2 500 widzów.

32. kolejka Rosja - FNL
2019-04-20 11:00 | Stadion: Stadion Trud | Widzów: 2500 | Arbiter: A. Lyubimov
FK Tom Tomsk
Łucz Energia Władywostok
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 starć zespół Łucz Władywostoku wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Siedem meczów zakończyło się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 14. a 36. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom FK Tom' oraz dwie drużynie przeciwnej.

Trener FK Tom' postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Islam Tlupov, a murawę opuścił Islamnur Abdulavov. A trener Łucz Władywostoku wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ivana Khleborodova. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 15 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Andrey Chasovskikh.

W 63. minucie kartkę otrzymał Ismail Ediev z FK Tom'. W 64. minucie Islam Tlupov został zmieniony przez Dmitrego Sasina. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Łucz Władywostok: Maksimowi Nasadyukowi w 79. i Ivanowi Khleborodovowi w 83. minucie.

Aleksandr Kotlyarov
63′ Ismail Ediev
Kirill Marushchak
84′ Nikita Kakkoev
Maksim Nasadyuk79′
Roman Manuylov
Pavel Stepanets
Daniil Penchikov
Anton Krotov
36′ Aleksey Shumskikh
Andrey Pavlenko90′
Anton Makurin
Sergey Ponomarenko29′
Oleg Shalaev
Nail Zamaliev14′
24′ Aleksandr Stavpets
Andrey Chasovskikh62′
56′ Islamnur Abdulavov
Ivan Khleborodov62′ 83′
64′ Dmitri Sasin

Stanislav Krapukhin

84′ Pavel Kudryashov

56′ 64′ Islam Tlupov

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia w pierwszej połowie wręczył dwie żółte kartki piłkarzom Łucz Władywostoku, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Zawodnicy gospodarzy dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Zespół FK Tom' w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.