Liga rosyjska - 32. kolejka 1. division: FK Chimki - FK Krasnodar II 3-0 (0-0)

W starciu 32. kolejki rosyjskiej 1. division, które rozegrane zostało 19 kwietnia, jedenastka Chimki wygrała z Krasnodarem II 3-0 (0-0). Mecz na Arena Khimki w Khimki obejrzało 1 700 widzów.

B. Mishukov 90'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Arutyun Grigoryan z zespołu Krasnodaru II. Była to ósma minuta meczu.

Na drugą połowę drużyna Chimki wyszła w zmienionym składzie, za Mikhaila Petruseva wszedł Dmitriy Tikhiy.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W 50. minucie Aleksandr Filin dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Jedenastka Krasnodaru II ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Chimki, strzelając kolejnego gola. W 52. minucie wynik na 2-0 podwyższył Arshak Koryan.

Kibice Krasnodaru II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Andreya Tekucheva. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Leon Sabua. W 57. minucie za Germana Onugkhę wszedł Ruslan Rzaev. W 62. minucie w drużynie Krasnodaru II doszło do zmiany. Vyacheslav Yakimov wszedł za Aleksandra Chernikova.

Chwilę później trener Chimki postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 64. minucie na plac gry wszedł Kamran Aliev, a murawę opuścił Arshak Koryan. W 68. minucie Andrey Ivashin został zmieniony przez Nikolaya Bochkę, co miało wzmocnić jedenastkę Krasnodaru II. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ilyaję Kukharchuk na Alekseya Evseeva w 82. minucie oraz Dmitrego Barkova na Bogdana Mishukova w tej samej minucie. Między 70. a 73. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Chimki i jedną drużynie przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonej czwartej minucie pojedynku na listę strzelców wpisał się Bogdan Mishukov.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Denis Adamov
70′ Dmitri Aliseiko
Sergey Borodin
Egor Danilkin
Artem Golubev
 50′ Aleksandr Filin
Andrey Ivashin68′
Aleksandr Smirnov
Nikolay Markov
 52′ 64′ Arshak Koryan
Aleksandr Chernikov62′
82′ Ilya Kukharchuk
Arutyun Grigoryan8′
Ravil Netfullin
Leon Sabua57′
46′ Mikhail Petrusev
Ivan Taranov73′
Aleksandr Riazancew
Maksim Kutovoy
88′ Dmitri Barkov
German Onugkha57′
Wiaczesław Jusupow
Evgeni Latyshonok
Aleksandr Dimidko
Nikolay Bochko68′
46′ Dmitri Tikhiy
Andrey Tekuchev57′
82′ Aleksey Evseev
Vyacheslav Yakimov62′
88′  90′ Bogdan Mishukov
Ruslan Rzaev57′
64′ 73′ Kamran Aliev

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników w drugiej połowie.