Liga rosyjska - 3. kolejka Premier League: FK Ufa - Krylja Sowietow Samara 2-1 (2-1)

27 lipca na Stadionie Neftyanik odbył się pojedynek 3. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Ufa i Krylja Sowietow. Mecz zakończył się zwycięstwem Ufa 2-1. Na stadionie zasiadło 6 543 widzów.

3. kolejka Rosja - Premier League
2019-07-27 13:00 | Stadion: Stadion Neftyanik | Widzów: 6543 | Arbiter: V. Kazartsev
S. Mijailović 25'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ufa w 21. minucie spotkania, gdy Daniil Fomin strzelił pierwszego gola. W zdobyciu bramki pomógł Aleksandr Sukhov.

Zawodnicy Krylja Sowietow nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Srđan Mijailović. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Aleksandr Sobolev.

W 33. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Krylja Sowietow Vladimir Poluyakhtov. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Między 51. a 60. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Krylja Sowietow i jedną drużynie przeciwnej. Trener Krylja Sowietow postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił obrońcę Aleksandra Anjukowa i na pole gry wprowadził napastnika Maksyma Kannunikowa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 74. minucie Radu Ginsari został zastąpiony przez Dejana Radonjicia. W drugiej połowie nie padły gole.

Aleksandr Anjukow70′
51′ Aleksandr Putsko
Dmitri Kabutov
 21′ Daniil Fomin
Dmitrij Kombarow
82′ Olivier Thill
Srđan Mijailović  25′
74′ Andrey Kozlov
Anton Zinkovskiy
90′ Sylvester Emeka Igboun
Paul Viorel Anton
82′ Danila Emeljanov
Egor Golenkov84′
74′ Lovro Bizjak
Maksym Kannunikow70′
90′ Nikolay Giorgobiani
Dejan Radonjić74′
Vyacheslav Krotov

Przewaga zespołu Krylja Sowietow w posiadaniu piłki była ogromna (63 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze przegrali mecz.

Drużyna Ufa zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Krylja Sowietow pokazał dwie.