Liga rosyjska - 3. kolejka FNL: SKA-Energia - FK Torpedo 0-1 (0-1)

20 lipca na Stadionie imenim V.I. Lenina w Chabarowsku odbył się mecz 3. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami SKA-Energia i FK Torpedo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem FK Torpedo 1-0. Na stadionie stawiło się 3 775 widzów.

3. kolejka Rosja - FNL
2019-07-20 10:00 | Stadion: Stadion imeni V.I. Lenina | Widzów: 3775 | Arbiter: E. Kukulyak
SKA-Energia Chabarowsk
FK Torpedo Moskva
0
1
I. Sergeev 12'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 spotkań zespół SKA-Energia wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż pięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla FK Torpedo zdobył Ivan Sergeev w 12. minucie.

W 42. minucie Andriy Mishchenko został zastąpiony przez Grigorego Trufanova. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Grigory Trufanov ze SKA-Energia. Była to 43. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FK Torpedo.

Między 46. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze SKA-Energia: Xhelil Asani, Ilya Kuzmichev, Ramazan Gadzhimuradov, Adłan Kacajew, na ich miejsce weszli: Magomed Elmurzaev, Artemiy Maleev, Semen Matviychuk, Aleksandr Maksimenko. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Artura Galoyana, Ilyai Samoshnikov, Igora Lebedenki, Ruslana Magala zajęli: Evgeniy Tatarinov, Artem Samsonov, Oleg Kalugin, Aleksandr Eliseev. Od 49. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom gospodarzy i trzy drużynie przeciwnej.

Trener FK Torpedo postanowił bronić wyniku. W drugiej minucie doliczonego czasu spotkania postawił na defensywę. Za napastnika Ivana Sergeeva wszedł Sergey Shustikov, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać prowadzenie. W drugiej połowie nie padły gole.

Nikolay Tsygan
42′ Andriy Mishchenko
Mikhail Bagaev
90′ Kirill Suslov
Sergey Bozhin
Nikolay Zaytsev
Ruslan Magal84′
46′ Xhelil Asani
Ilya Samoshnikov49′ 65′
76′ Ramazan Gadzhimuradov
Maksim Shorkin
80′ 82′ Adłan Kacajew
Igor Lebedenko76′
66′ Ilya Kuzmichev
Ivan Sergeev  12′ 90′
Vladislav Soromytko
Aleksey Kenyaykin
46′ 66′ Magomed Elmurzaev
Artem Samsonov65′
76′ 84′ Semen Matviychuk
Sergey Shustikov90′
42′ 43′ Grigori Trufanov
Aleksandr Eliseev84′
Vitali Gorulev
Oleg Kalugin76′
82′ Aleksandr Maksimenko
Konstantin Kertanov
66′ Artemi Maleev
Aleksandr Orekhov

Evgeni Tatarinov57′ 86′

Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu pięć żółtych kartek, a ich przeciwnicy trzy.