Liga rosyjska - 3. kolejka FNL: FK Orenburg - FK Alaniya Vladikavkaz 2-0 (0-0)

W meczu 3. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 12 sierpnia, zespół Orenburga wygrał z FK Alaniya-D 2-0 (0-0). Mecz na Stadionie Gazovik w Rostoshi obejrzało 528 widzów.

3. kolejka Rosja - FNL
2020-08-12 16:00 | Stadion: Stadion Gazovik | Widzów: 528 | Arbiter: I. Nizovtsev
FK Orenburg
FK Alaniya Vladikavkaz
2
0
A. Kulishev 54'
A. Chukanov 62'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie otrzymał Islam Mashukov z FK Alaniya-D. Była to 34. minuta starcia.

W 48. minucie żółtą kartkę obejrzał Batraz Khadartsev z drużyny gości. W pierwszych minutach drugiej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Michaił Siwakow osłabiając tym samym zespół gospodarzy.

W 53. minucie żółtą kartką został ukarany Dmitri Kobesov, zawodnik gości.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Orenburga w 54. minucie spotkania, gdy Artem Kulishev zdobył z rzutu karnego pierwszą bramkę. W 55. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Dmitri Kobesov z zespołu gości i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 53. minucie.

W 56. minucie w drużynie Orenburga doszło do zmiany. Žiga Škoflek wszedł za Ricarda Alvesa. W tej samej minucie Artem Kulishev został zastąpiony przez Sergeya Breeva. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole FK Alaniya-D doszło do zmiany. Khetag Khosonov wszedł za Davida Dzakhova.

Drużyna FK Alaniya-D ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 62. minucie na listę strzelców wpisał się Andrea Chukanov.

Między 68. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy FK Alaniya-D: Allon Butaev, Alan Khabalov, Butta Magomedov, Azamat Zaseev, na ich miejsce weszli: Batraz Gurtsiev, Ruslan Suanov, Alan Tsaraev, Batradz Kokoev. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andrei Chukanov, Kirilla Kaplenki, Joela Fameyeha zajęli: Aleksey Skvortsov, Evgeni Bolotov, Nikolay Prudnikov. Na 13 minut przed zakończeniem spotkania arbiter ukarał żółtą kartką Savelego Kozlova, piłkarza Orenburga. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Rostislav Soldatenko
77′ Saveli Kozlov
Allon Butaev68′
Andrey Malykh
Khetag Kochiev
50′ Michaił Siwakow
David Shavlokhov
Timur Ayupov
David Dzakhov60′
56′ Ricardo Alves Coelho da Silva
Alan Khabalov69′
Aleksandr Ektov
Batraz Khadartsev48′
86′ Kirill Kaplenko
Dmitri Kobesov53′ 55′
 54′ (k.) 56′ Artem Kulishev
Butta Magomedov79′
 62′ 75′ Andrea Chukanov
Azamat Zaseev84′
88′ Joel Fameyeh
Islam Mashukov34′
Aleksey Kenyaykin
Mukharbek Buraev
Ivan Lapshov
Alan Bagaev
86′ Evgeni Bolotov
Soslan Kachmazov
56′ Sergey Breev
Elbrus Zuraev
75′ Aleksey Skvortsov
Batraz Gurtsiev68′
56′ Žiga Škoflek
Khetag Khosonov60′
88′ Nikolay Prudnikov
David Kobesov

Batradz Kokoev84′

Sergey Kramarenko

Alan Tsaraev79′

Artur Maloyan

Ruslan Suanov69′

Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy trzy żółte i jedną czerwoną.

Obie drużyny dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.