Liga rosyjska - 3. kolejka FNL: FK Fakel Voronezh - FK Chertanovo Moskva 0-0

W meczu 3. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 20 lipca, zespół FK Fakel zremisował z FK Chertanovo 0-0. Mecz na Central'nyi Stadionie Profsoyuzov w Woroneżu obejrzało 2 502 widzów.

3. kolejka Rosja - FNL
2019-07-20 16:00 | Stadion: Central'nyi Stadion Profsoyuzov | Widzów: 2502 | Arbiter: A. Fedorov
FK Fakel Voronezh
FK Chertanovo Moskva
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka FK Fakel wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Romanowi Ezhovowi z zespołu gości. Była to 32. minuta pojedynku.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom FK Chertanovo: Vladislavowi Sarvelemu w 48. i Danili Prutsev w 66. minucie. Trener FK Chertanovo postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił pomocnika Yurego Zavezyona i na pole gry wprowadził napastnika Nikolaya Prudnikova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

W 77. minucie za Alekseya Gladysheva wszedł Temuri Bukia. Chwilę później trener FK Fakel postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 79. minucie zastąpił zmęczonego Olega Dmitrieva. Na boisko wszedł Ilya Mazurov, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Od 80 minuty boisko opuścili zawodnicy FK Chertanovo: Yuriy Gorshkov, Dmitriy Tsypchenko, Roman Ezhov, na ich miejsce weszli: Egor Kondakov, Egor Rudkovski, Leonid Gerchikov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Romana Kosyanchuka, Ivana Khleborodova zajęli: Vladislav Korobkin, Roman Pukhov.

Na sześć minut przed zakończeniem starcia sędzia wręczył kartkę Aleksandrowi Likhachevowi z FK Fakel.

Aleksandr Mikhaylov
84′ Aleksandr Likhachev
Aleksandr Soldatenkov
Aleksandr Cherevko
Roman Ezhov32′ 88′
79′ Oleg Dmitriev
Yuri Gorshkov80′
77′ Aleksey Gladyshev
Ilya Kamyshev
90′ Roman Kosyanchuk
Vladislav Sarveli48′
90′ Ivan Khleborodov
Leonid Gerchikov88′
77′ Temuri Bukia
Egor Rudkovskiy83′
90′ Vladislav Korobkin
Daniil Tyumentsev
79′ Ilya Mazurov
Dmitri Molchanov
90′ Roman Pukhov
Nikolay Prudnikov70′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze FK Fakel obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.