Liga rosyjska - 29. kolejka Premier League: Krylja Sowietow Samara - FK Krasnodar 0-0

W meczu 29. kolejki rosyjskiej Premier League, który rozegrany został 15 lipca, drużyna Krylja Sowietow zremisowała z Krasnodarem 0-0. Mecz na Samara Arena w Samarze obejrzało 4 182 widzów.

29. kolejka Rosja - Premier League
2020-07-15 17:00 | Stadion: Samara Arena | Widzów: 4182 | Arbiter: V. Moskalev
Krylja Sowietow Samara
FK Krasnodar
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 spotkań zespół Krylja Sowietow wygrał sześć razy, ale więcej przegrywał, bo siedem razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 15. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 55. minucie Manuel Fernandes został zmieniony przez Magomeda-Shapiego Suleymanova. Między 65. a 72. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Na osiem minut przed zakończeniem spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Sergiej Pietrow z zespołu gości i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 39. minucie. W 86. minucie w drużynie Krasnodaru doszło do zmiany. Aleksandr Martynowicz wszedł za Marcusa Berga. W tej samej minucie w zespole Krasnodaru doszło do zmiany. Aleksandr Chernikov wszedł za Jurija Gazinskiego.

Chwilę później trener Krylja Sowietow postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 88. minucie na plac gry wszedł Egor Golenkov, a murawę opuścił Dmitri Kabutov. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał żółtą kartkę Wandersonowi z Krasnodaru.

Egor Sorokin
81′ Paul Viorel Anton
Kaio Fernando da Silva Pantaleão
Maksim Glushenkov
Jurij Gazinski86′
42′ 88′ Dmitri Kabutov
Kristoffer Olsson68′
Dmitrij Kombarow
Manuel Henrique Tavares Fernandes15′ 55′
72′ Artem Timofeev
Daniil Utkin65′
81′ Anton Zinkovskiy
Marcus Berg86′
57′ Dejan Radonjić
Aleksandr Martynowicz86′
81′ Gennadi Kiselev
Remy Cabella68′
57′ Denis Popovič
Aleksandr Chernikov86′
81′ Danila Smirnov
Ilya Zhigulev
Denis Yakuba
Maksim Kutovoy
88′ Egor Golenkov
Nikita Sergeev
Dmitri Molchanov
Magomed-Shapi Suleymanov55′

Godna podkreślania była świetna praca bramkarza Krylja Sowietow. Jego postawa na przedpolu uratowała zespół przed porażką. Taki mecz nie zdarza się często. Zachował czyste konto, a rywale oddali aż dziewięć celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Krasnodaru obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.