Liga rosyjska - 26. kolejka Premier League: Lokomotiw Moskwa - FK Soczi 0-0

4 lipca na RZD Arena w Moskwie odbyło się starcie 26. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Lokomotiwu i Dinama Sochi. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 707 widzów.

26. kolejka Rosja - Premier League
2020-07-04 19:30 | Stadion: RZD Arena | Widzów: 1707 | Arbiter: A. Matyunin
Lokomotiw Moskwa
FK Soczi
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Lokomotiwu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między 10. a 29. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Lokomotiwu i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Dinama Sochi postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Dmitri Poloz, a murawę opuścił Miha Mevlja. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Dinamo Sochi: Elmirowi Nabiullinowi w 47. i Kirillowi Zaice w 57. minucie.

W 64. minucie Rifat Żemaletdinow został zastąpiony przez Joao Marię. Między 69. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Lokomotiwu i jedną drużynie przeciwnej. W ósmej minucie doliczonego czasu pojedynku sędzia wskazał na jedenasty metr, jednak Aleksey Miranchuk nie wykorzystał szansy strzelając obok bramki. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystał zespół Lokomotiwu.

Elmir Nabiullin47′
69′ 90′ Dmitri Zhivoglyadov
Ivan Novoseltsev
89′ Grzegorz Krychowiak
Ibragim Tsallagov
72′ Daniil Kulikov
Kirill Zaika57′
90′ (k.) Aleksiej Miranczuk
Christian Noboa
10′ Anton Miranczuk
Nikita Burmistrov29′
72′ Antonio Eder
Andrey Mostovoy
16′ 64′ Rifat Żemaletdinow
Pavel Shakuro
90′ Stanislav Magkeev
Gilbert Gianelli Imbula Wanga
64′ Joao Mario
Nikita Koldunov
Maksim Mukhin
Duszan Lagator
72′ Dmitri Rybchinskiy
Andrey Bokovoy
Nikolay Titkov
Aleksandr Karapetyan
Roman Tugariew
Dmitri Poloz46′
72′ Timur Suleymanov
Anton Zabolotny90′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze Dinama Sochi dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie więcej.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast drużyna Dinama Sochi w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.