Liga rosyjska - 24. kolejka Premier League: Spartak Moskwa - FK Ufa 0-0

27 czerwca na Otkrytiye Arena w Moskwie odbyło się spotkanie 24. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Spartaka i Ufa. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 4 179 widzów.

24. kolejka Rosja - Premier League
2020-06-27 15:30 | Stadion: Otkrytiye Arena | Widzów: 4179 | Arbiter: V. Bezborodov
Spartak Moskwa
FK Ufa
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 starć jedenastka Ufa wygrała pięć razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 16. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Ufa wyszła w zmienionym składzie, za Andreya Kozlova wszedł Artem Golubev. Trener Ufa postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Lovro Bizjak, a murawę opuścił Gamid Agalarov.

W 63. minucie Zelimkhan Bakaev zastąpił Naila Umyarova. W tej samej minucie Jordan Larsson został zmieniony przez Aleksandra Soboleva, a za Andrieja Jeszczenkę wszedł na boisko Ilya Golosov, co miało wzmocnić zespół Spartaka. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ostona Urunova na Nikolaya Giorgobianiego. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Aleksowi Králowi z jedenastki gospodarzy. Była to 80. minuta pojedynku.

Kibice Spartaka nie mogli już doczekać się wprowadzenia Reziuana Mirzova. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Ezequiel Ponce.

Ionuţ Nedelcearu16′
84′ Andriej Jeszczenko
Aleksandr Putsko
43′ Pavel Maslov
Aleksandr Sukhov90′
Nikolay Rasskazov
Jemal Tabidze44′
63′ Zelimkhan Bakaev
Cătălin Carp90′
80′ Alex Král
Daniil Fomin
90′ Roman Zobnin
Oston Urunov81′
84′ Ezequiel Ponce Martínez
Andrey Kozlov46′
63′ Jordan Larsson
Gamid Agalarov46′
Artem Poplevchenkov
Yuri Shafinskiy
Artem Rebrov
Pavel Alikin
84′ Ilya Golosov
Danil Krugovoy
Nikita Bakalyuk
Aleksey Nikitin
90′ Dmitri Markitesov
Denis Terentjev90′
84′ Reziuan Mirzov
Azer Aliev
Konstantin Shiltsov
Danila Emeljanov90′
63′ Nail Umyarov
Kirill Folmer
63′ Aleksandr Sobolev
Artem Golubev46′

Lovro Bizjak46′

Nikolay Giorgobiani81′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy w drugiej połowie.