Liga rosyjska - 20. kolejka FNL: FK Chayka Peschanokopskoye - FK Fakel 0-1 (0-1)

W starciu 20. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 27 października, jedenastka FK Chayka Peschanokopskoye przegrała z FK Fakel 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Central’nyj im. I.P. Chayka obejrzało 1 318 widzów.

20. kolejka Rosja - FNL
2019-10-27 14:00 | Stadion: Stadion Central’nyj im. I.P. Chayka | Widzów: 1318 | Arbiter: Y. Koshko
FK Chayka Peschanokopskoye
FK Fakel Voronezh
0
1
M. Petrusev 41'

Już w pierwszych minutach zespół FK Chayka Peschanokopskoye próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Między 21. a 39. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu dla FK Fakel zdobył z karnego Mikhail Petrusev w 41. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Fakel.

Na drugą połowę zespół FK Chayka Peschanokopskoye wyszedł w zmienionym składzie, za Ilyę Belousa wszedł Aleksandr Khokhlachev. W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Leo Goglichidzemu, piłkarzowi gospodarzy.

W tej samej minucie Ilya Mazurov został zastąpiony przez Ruslana Koryana. W tej samej minucie w jedenastce FK Chayka Peschanokopskoye doszło do zmiany. Marat Shaymordanov wszedł za Artema Korzhunova. Trener FK Chayka Peschanokopskoye wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Aleksandra Podbeltseva. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Aleksandr Korotaev.

W 61. minucie sędzia przyznał kartkę Mikhailowi Petrusevowi z jedenastki gości. Po chwili trener FK Fakel postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 68. minucie na plac gry wszedł Oleg Dmitriev, a murawę opuścił Temuri Bukia. W 74. minucie Igor Bezdenezhnykh został zmieniony przez Maksima Mashneva, co miało wzmocnić drużynę FK Chayka Peschanokopskoye. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mikhaila Petruseva na Romana Pukhova w 80. minucie oraz Ruslana Koryana na Ivana Khleborodova w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom FK Fakel: Danili Ermakov w 80. minucie i Olegowi Dmitrievowi w pierwszej minucie doliczonego czasu pojedynku. W drugiej połowie nie padły gole.

Siergiej Bryzgałow
56′ Leo Goglichidze
Oleg Krasilnichenko
Maksim Vasiljev
Vladislav Mikushin39′
32′ Artem Vyatkin
Mikhail Smirnov
25′ 74′ Igor Bezdenezhnykh
Temuri Bukia68′
Dmitri Kartashov
Aleksey Gladyshev
56′ Artem Korzhunov
Roman Kosyanchuk
Igor Leontjev
Vladislav Masternoy
46′ Ilya Belous
Ilya Mazurov56′
21′ 59′ Aleksandr Korotaev
Vladislav Korobkin
74′ Maksim Mashnev
Artur Ryabokobylenko
56′ Marat Shaymordanov
Roman Vorobjov
46′ Aleksandr Khokhlachev
Ivan Khleborodov90′
59′ Aleksandr Podbeltsev
Ruslan Koryan56′ 90′

Roman Pukhov80′

Aleksandr Verulidze

Przewaga zespołu FK Chayka Peschanokopskoye w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi jedenastka poniosła porażkę.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia w pierwszej połowie przyznał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast w drugiej jedną. Piłkarze FK Fakel obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie więcej.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.