Liga rosyjska - 19. kolejka FNL: FK Torpedo - FK Chayka Peschanokopskoye 2-1 (1-0)

W meczu 19. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 23 października, drużyna FK Torpedo wygrała z FK Chayka Peschanokopskoye 2-1 (1-0). Mecz na Stadionie Torpedo im. Eduarda Strel'tsova w Moskwie obejrzało 1 207 widzów.

19. kolejka Rosja - FNL
2019-10-23 18:00 | Stadion: Stadion Torpedo im. Eduarda Strel'tsova | Widzów: 1207 | Arbiter: I. Sidenkov
FK Torpedo Moskva
FK Chayka Peschanokopskoye
2
1
I. Sergeev 16',48'
I. Bezdenezhnykh 52'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy FK Torpedo otworzyli wynik. W 16. minucie bramkę zdobył Ivan Sergeev. To już jedenaste trafienie tego piłkarz w sezonie.

Między 26. a 39. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny FK Torpedo.

W 48. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Ivan Sergeev z FK Torpedo.

Zawodnicy gości szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 52. minucie wynik ustalił Igor Bezdenezhnykh.

W 57. minucie za Igora Lebedenkę wszedł Artur Galoyan. W 70. minucie w zespole FK Torpedo doszło do zmiany. Aleksandr Orekhov wszedł za Romana Szyszkina. Trener FK Chayka Peschanokopskoye postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Andreya Pavlenkę i na pole gry wprowadził napastnika Aleksandra Khokhlacheva, który w bieżącym sezonie ma na koncie już dwa gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

A trener FK Torpedo wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Aleksandra Eliseeva. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Ruslan Magal. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Maksim Mashnev z FK Chayka Peschanokopskoye. Była to 80. minuta pojedynku. Zespołowi FK Chayka Peschanokopskoye zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny FK Torpedo.

Andrey Bychkov
74′ Ruslan Magal
Dmitri Kartashov
39′ 70′ Roman Szyszkin
Maksim Mashnev80′
32′ Oleg Kalugin
Andrey Pavlenko26′ 70′
57′ Igor Lebedenko
Ilya Belous
 16′, 48′ 84′ Ivan Sergeev
Aleksandr Korotaev75′
Dmitri Tsitsilin
Dmitri Arapov
Nikolay Tsygan
Vladimir Donchik
84′ Mikhail Bagaev
Artem Vyatkin90′
74′ Aleksandr Eliseev
Nikita Chaly
57′ Artur Galoyan
Artem Korzhunov
70′ Aleksandr Orekhov
Igor Leontjev85′
Maksim Maksimov
Aleksandr Khokhlachev70′
Evgeni Tatarinov
Aleksandr Podbeltsev75′

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.