Liga rosyjska - 14. kolejka Premier League: FK Soczi - FK Ufa 1-1 (0-0)

6 listopada na Olimpiyskiy Stadionie Fisht odbył się mecz 14. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Dinama Sochi i Ufa. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Pojedynek obejrzało 3 963 widzów.

14. kolejka Rosja - Premier League
2020-11-06 17:00 | Stadion: Olimpiyskiy Stadion Fisht | Widzów: 3963 | Arbiter: Nikolay Voloshin
FK Soczi
FK Ufa
1
1
S. Terekhov 53'
K. Andrić 87'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Grigoriemu Morozovowi z Ufa. Była to 13. minuta starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na początku drugiej połowy to piłkarze Dinama Sochi otworzyli wynik. W 53. minucie bramkę zdobył Sergey Terekhov.

W 74. minucie za Akhmeda Alibekova wszedł Artem Golubev. Trener Ufa postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił obrońcę Grigoriego Morozova i na pole gry wprowadził napastnika Vyacheslava Krotova, który w bieżącym sezonie ma na koncie jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego drużyna zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. Między 74. a 78. minutą, boisko opuścili piłkarze Dinama Sochi: Nikita Burmistrov, Joãozinho, na ich miejsce weszli: Aleksandr Rudenko, Ibragim Tsallagov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kirilla Folmera, Timura Żamaletdinowa zajęli: Oleh Danchenko, Dmitri Sysuev.

Na 11 minut przed zakończeniem meczu arbiter przyznał kartkę Ivanowi Miladinoviciowi z jedenastki gospodarzy. W 87. minucie na listę strzelców wpisał się Komnen Andrić. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Konstantin Pliev
79′ Ivan Miladinović
Bojan Jokić
 53′ Sergey Terekhov
Vladislav Kamilov
77′ Nikita Burmistrov
Kirill Folmer74′
Anton Zabolotny
Komnen Andrić  87′ (k.)
77′ João Natailton Ramos dos Santos
Aleksandr Sukhov
77′ Ibragim Tsallagov
Azer Aliev
Akmal Bakhtiyarov
Cătălin Carp
Marko Dugandžić
Artem Golubev74′
77′ Aleksandr Rudenko
Dmitri Sysuev78′
Erik Vardanyan
Vyacheslav Krotov74′

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna Dinama Sochi w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.