Liga rosyjska - 12. kolejka FNL: Dinamo Briańsk - Wołgar Astrachań 0-1 (0-0)

W starciu 12. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 27 września, drużyna Dinama Briańsk przegrała z Wołgarem Astrachań 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie Dinamo w Briańsku obejrzało 2 420 widzów.

12. kolejka Rosja - FNL
2020-09-27 16:00 | Stadion: Stadion Dinamo | Widzów: 2420 | Arbiter: S. Vasilyev
FK Dinamo Briańsk
Wołgar-Gazprom-2 Astrachań
0
1
A. Bolonin 70'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Od czwartej minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Wołgar Astrachań: Dmitriemu Vorobjevowi w 47. i Daniilowi Kornyushinowi w 50. minucie. W 60. minucie za Daniila Poluboyarinova wszedł Artem Pogosov.

Kibice Wołgara Astrachań nie mogli już doczekać się wprowadzenia Viktora Sergeeva. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Dmitri Vorobjev. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić zwycięską bramkę. W 63. minucie w zespole Dinama Briańsk doszło do zmiany. Dmitri Pikatov wszedł za Vladislava Drogunova. Trener Dinama Briańsk postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika Pavela Baranova i na pole gry wprowadził napastnika Yuriego Pershina. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Aleksandrowi Kryuchkovowi z Dinama Briańsk.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wołgara Astrachań w 70. minucie spotkania, gdy Aleksandr Bolonin strzelił z rzutu karnego pierwszego gola. Od 71 minuty boisko opuścili piłkarze Dinama Briańsk: Valeri Sorokin, Nikolay Maraev, Sergey Karetnik, na ich miejsce weszli: Andrey Pazin, Aleksandr Tsiberkin, Aleksandr Dzhumaev. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aleksandra Butenki, Danili Vedernikov, Viktora Sergeeva zajęli: Yuri Pugachev, Aleksey Gasilin, Dmitri Lesnikov.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Wołgar Astrachań: Andreyowi Zeninowi w 74. minucie i Aleksandrowi Boloninowi w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu.

Stanislav Antipin
4′ Igor Khaymanov
Daniil Kornyushin50′
69′ Aleksandr Kryuchkov
Roman Loktionov
14′ Danil Luppa
Danila Vedernikov45′ 82′
71′ Valeri Sorokin
Yuri Zhuravlev
Daniil Agureev
Aleksandr Bolonin  70′ (k.) 90′
64′ Pavel Baranov
Aleksey Pavlishin
27′ Grigori Chirkin
Daniil Poluboyarinov60′
63′ Vladislav Drogunov
Andrey Zenin74′
85′ Sergey Karetnik
Aleksandr Butenko72′
82′ Nikolay Maraev
Dmitri Vorobjev47′ 61′
Denis Vambolt
Dmitri Saganovich
85′ Aleksandr Dzhumaev
Artur Karpov
71′ Andrey Pazin
Aleksey Gasilin82′
63′ Dmitri Pikatov
Dmitri Lesnikov90′
64′ Yuri Pershin
Artem Pogosov60′
Aleksey Shebanov
Yuri Pugachev72′
82′ Aleksandr Tsiberkin
Viktor Sergeev61′ 90′

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gości w pierwszej połowie, natomiast w drugiej cztery. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie trzy żółte kartki, a w drugiej jedną.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.