Reklama

Reklama

Liga rosyjska - 11. kolejka FNL: FK Krasnodar II - FK Orenburg 1-1 (0-0)

23 września na Stadionie Akademii FK Krasnodar odbył się pojedynek 11. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Krasnodaru II i Orenburga. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 180 widzów.

23 września  na Stadionie Akademii FK Krasnodar odbył się pojedynek  11. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami Krasnodaru II  i Orenburga. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 180 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Andrey Malykh z drużyny gości. Była to 27. minuta starcia.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 57. minucie Maksim Kutovoy zastąpił Leona Sabuę. Chwilę później trener Krasnodaru II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Ilya Vorotnikov, a murawę opuścił Magomed-Shapi Suleymanov. Ilya Vorotnikov bardzo przysłużył się swojej drużynie strzelając jednego gola. Była to jego druga bramka w tegorocznych rozgrywkach.

Reklama

W tej samej minucie w zespole Orenburga doszło do zmiany. Denis Tkachuk wszedł za Nikolaya Prudnikova. Trener Orenburga postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Artema Kulisheva i na pole gry wprowadził napastnika Joela Fameyeha, który w bieżącym sezonie ma na koncie trzy gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego jedenastka zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. W 64. minucie Vitali Stezhko został zmieniony przez Ilyę Martynova, a za Nikolaya Bochkę wszedł na boisko Danil Pelikh, co miało wzmocnić zespół Krasnodaru II. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreę Chukanov na Žigę Škoflek.

W tym czasie to piłkarze Orenburga otworzyli wynik. W 74. minucie bramkę zdobył Žiga Škoflek. To już trzecie trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 76. minucie Aleksey Skvortsov został zmieniony przez Andreya Kozlova, co miało wzmocnić drużynę Orenburga. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreya Ivashina na Ruslana Apekova.

Mimo że jedenastka gospodarzy nie grzeszy umiejętnością konstruowania sytuacji strzeleckich, na 76 ataków oddała tylko cztery celne strzały, to w końcu strzeliła długo wyczekiwanego przez ich kibiców gola. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania na listę strzelców wpisał się Ilya Vorotnikov.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry arbiter ukarał kartkami Danila Pelikha, Aleksa Matsukatova, Ilyę Martynova z Krasnodaru II. Minutę później w jedenastce Orenburga doszło do zmiany. David Bidlovskiy wszedł za Timura Ayupova. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Piłkarze Krasnodaru II obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Oba zespoły dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL