Reklama

Reklama

Liga rosyjska - 11. kolejka FNL: FK Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk 0-0

23 września na Central'nyi Stadionie Profsoyuzov w Woroneżu odbyło się spotkanie 11. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Fakel i FK Tom'. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 994 widzów.

11. kolejka Rosja - FNL
2020-09-23 18:00 | Stadion: Central'nyi Stadion Profsoyuzov | Widzów: 1994 | Arbiter: A. Frolov
FK Fakel Voronezh
FK Tom Tomsk
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć zespół FK Fakel wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Reklama

Od pierwszych minut drużyna FK Tom' zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Fakel była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 36. minucie Maksim Grigorjev zastąpił Mikhaila Petruseva.

W 39. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mikhaila Zemskova z FK Fakel, a w 45. minucie Sergeya Bugrieva z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie otrzymał Siergiej Bryzgałow z drużyny gospodarzy. Była to 68. minuta starcia. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy czerwoną kartkę obejrzał Siergiej Bryzgałow, tym samym zespół gospodarzy musiał znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik.

Trener FK Tom' postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Andreya Tekucheva i na pole gry wprowadził napastnika Aptiego Akhjadova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 81. minucie Mikhail Zemskov został zmieniony przez Ilyę Mazurova, co miało wzmocnić drużynę FK Fakel. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dmitriego Kamenshchikova na Pavela Dolgova. Na murawie, jak to często zdarzało się FK Fakel w tym sezonie, pojawił się Fedor Pervushin, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 84. minucie Mikhaila Smirnova.

W 86. minucie Pavel Kireenko został zmieniony przez Ivana Andreeva, a za Antona Sinyaka wszedł na boisko Andrey Ivanov, co miało wzmocnić zespół FK Tom'. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mikhaila Petruseva na Andreya Razborova.

0
0
FK Fakel Voronezh
FK Tom Tomsk
Arapov
Bugriev
Kalenkovich
Sinyak
Zuev
Kireenko
Poyarkov
Shalaev
Talalay
Tekuchev
Kamenshchikov
Sautin
Bryzgalov
Dashaev
Pochivalin
Smirnov
Solovjev
Drozdov
Grigorjev
Masternoy
Nikitin
Zemskov
SKŁADY
FK Fakel Voronezh
FK Tom Tomsk
Aleksandr Sautin
Dmitri Arapov
68′ 73′ Siergiej Bryzgałow
Sergey Bugriev45′
Aslan Dashaev
Vitali Kalenkovich
Valeri Pochivalin
Anton Sinyak89′
84′ Mikhail Smirnov
Ilya Zuev
Aleksey Solovjev
Pavel Kireenko86′
Nikita Drozdov
Denis Poyarkov
36′ Maksim Grigorjev
Oleg Shalaev
Vladislav Masternoy
Denis Talalay
Andrey Nikitin
Andrey Tekuchev74′
39′ 81′ Mikhail Zemskov
Dmitri Kamenshchikov82′
REZERWOWI
Dmitri Kortnev
Denis Vavilin
84′ Fedor Pervushin
Anton Belov
Oleg Dmitriev
Andrey Ivanov89′
Kirill Glushchenkov
Ivan Andreev86′
81′ Ilya Mazurov
Danila Buranov
36′ 89′ Mikhail Petrusev
Oleg Leonov
Maksim Sedov
Apti Akhjadov74′
Roman Pukhov
Maksim Dmitriev
89′ Andrey Razborov
Pavel Dolgov82′

Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Obie drużyny wymieniły po czterech graczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje