Reklama

Reklama

Liga rosyjska - 11. kolejka FNL: FK Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk 0-0

23 września na Central'nyi Stadionie Profsoyuzov w Woroneżu odbyło się spotkanie 11. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Fakel i FK Tom'. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 994 widzów.

23 września  na Central'nyi Stadionie Profsoyuzov w Woroneżu odbyło się spotkanie  11. kolejki rosyjskiej FNL pomiędzy drużynami FK Fakel  i FK Tom'. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 994 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć zespół FK Fakel wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna FK Tom' zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu FK Fakel była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 36. minucie Maksim Grigorjev zastąpił Mikhaila Petruseva.

W 39. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mikhaila Zemskova z FK Fakel, a w 45. minucie Sergeya Bugrieva z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Reklama

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie otrzymał Siergiej Bryzgałow z drużyny gospodarzy. Była to 68. minuta starcia. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy czerwoną kartkę obejrzał Siergiej Bryzgałow, tym samym zespół gospodarzy musiał znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik.

Trener FK Tom' postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Andreya Tekucheva i na pole gry wprowadził napastnika Aptiego Akhjadova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 81. minucie Mikhail Zemskov został zmieniony przez Ilyę Mazurova, co miało wzmocnić drużynę FK Fakel. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dmitriego Kamenshchikova na Pavela Dolgova. Na murawie, jak to często zdarzało się FK Fakel w tym sezonie, pojawił się Fedor Pervushin, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 84. minucie Mikhaila Smirnova.

W 86. minucie Pavel Kireenko został zmieniony przez Ivana Andreeva, a za Antona Sinyaka wszedł na boisko Andrey Ivanov, co miało wzmocnić zespół FK Tom'. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mikhaila Petruseva na Andreya Razborova.

Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Obie drużyny wymieniły po czterech graczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL