Liga rosyjska - 10. kolejka Premier League: FK Ufa - FK Rotor Wołgograd 0-0

3 października na Stadionie Neftyanik odbył się mecz 10. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami Ufa i FK Rotor. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Starcie obejrzało 5 247 widzów.

10. kolejka Rosja - Premier League
2020-10-03 13:00 | Stadion: Stadion Neftyanik | Widzów: 5247 | Arbiter: Vitali Meshkov
FK Ufa
FK Rotor Wołgograd
0
0

Zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Drużyna Ufa zajmowała 15., natomiast jedenastka FK Rotor - 16. miejsce.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Od 13. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom FK Rotor i dwie drużynie przeciwnej.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Ufa: Dmitriemu Sysuevowi w 49. i Olehowi Danchence w 52. minucie. W 65. minucie za Ilyę Zhiguleva wszedł Kirill Kolesnichenko.

W 72. minucie Dmitri Sysuev został zmieniony przez Kirilla Folmera, a za Vyacheslava Krotova wszedł na boisko Lovro Bizjak, co miało wzmocnić zespół Ufa. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kamila Mullina na Bekę Mikeltadze. Między 82. a 84. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom FK Rotor i jedną drużynie przeciwnej. W samej końcówce spotkania w drużynie Ufa doszło do zmiany. Gamid Agalarov wszedł za Azera Alieva.

W piątej minucie doliczonego czasu gry sędzia ukarał kartkami Kirilla Kolesnichenkę, Evgeniego Pesegova z jedenastki gości. W tej samej minucie w zespole FK Rotor doszło do zmiany. Oleg Nikolaev wszedł za Flamariona.

Josip Čondrić
44′ Konstantin Pliev
Patricio Martín Matricardi84′
Bojan Jokić
Solomon Kverkvelia
13′ Jemal Tabidze
Cedric Kuame Gogoua30′
52′ Oleh Danchenko
Oleg Aleynik84′
Vladislav Kamilov
Sergey Makarov
Timur Żamaletdinow
Evgeni Pesegov90′
49′ 72′ Dmitri Sysuev
Danil Stepanov
82′ 89′ Azer Aliev
Flamarion Jovino Filho16′ 90′
Cătălin Carp
Kamil Mullin74′
78′ Vyacheslav Krotov
Kirill Dontsov
72′ Kirill Folmer
Beka Mikeltadze74′
Artem Golubev
Yaroslav Shcherbin
89′ Gamid Agalarov

78′ Lovro Bizjak

Nikolay Giorgobiani

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy dostali w meczu pięć żółtych kartek, a ich przeciwnicy siedem.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.