Liga rosyjska - 10. kolejka FNL: FK Fakel Voronezh - FK Avangard Kursk 0-0

W meczu 10. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 25 sierpnia, zespół FK Fakel zremisował z FK Avangard 0-0. Mecz na Stadionie Fakel w Woroneżu obejrzało 2 439 widzów.

10. kolejka Rosja - FNL
2019-08-25 17:00 | Stadion: Stadion Fakel | Widzów: 2439 | Arbiter: N. Voloshin
FK Fakel Voronezh
FK Avangard Kursk
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 pojedynków drużyna FK Fakel wygrała siedem razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 24. minucie Aleksey Gladyshev został zastąpiony przez Vladislava Masternoya.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia wręczył Olegowi Dmitrievowi z FK Fakel. Była to 40. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 46. minucie Roman Minaev został zmieniony przez Dmitriego Kayumova, co miało wzmocnić zespół FK Avangard . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ruslana Koryana na Romana Vorobyova. Trener FK Fakel postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił pomocnika Olega Dmitrieva i na pole gry wprowadził napastnika Ivana Khleborodova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

W 65. minucie w drużynie FK Fakel doszło do zmiany. Roman Pukhov wszedł za Ilyę Mazurova. A trener FK Avangard wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Khachima Mashukova. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Artem Fedchuk. W 80. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Olega Krasilnichenkę z FK Fakel, a w 90. minucie Andreya Batyutina z drużyny przeciwnej.

W samej końcówce meczu w zespole FK Fakel doszło do zmiany. Artur Ryabokobylenko wszedł za Romana Kosyanchuka.

Aslan Dashaev
80′ Oleg Krasilnichenko
Kirill Gotsuk
Vladislav Mikushin
Aleksandr Voynov
40′ 63′ Oleg Dmitriev
Andrey Batyutin90′
24′ Aleksey Gladyshev
Grigori Chirkin
89′ Roman Kosyanchuk
Maksim Grigorjev
65′ Ilya Mazurov
Konstantin Kovalev
Mikhail Petrusev
Mikhail Zemskov
56′ Ruslan Koryan
Denis Nikitin
24′ Vladislav Masternoy
Aleksey Sukharev
89′ Artur Ryabokobylenko
Nikita Timoshin
56′ Roman Vorobjov
Dmitri Kayumov46′
63′ Ivan Khleborodov
Ilya Kubyshkin
65′ Roman Pukhov
Khachim Mashukov77′

Denis Sinyaev

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy FK Fakel dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka FK Fakel wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna FK Avangard w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.