Reklama

Reklama

Liga rosyjska - 10. kolejka FNL: FK Chertanovo Moskva - FK Fakel Voronezh 0-3 (0-1)

W meczu 10. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 19 września, drużyna FK Chertanovo przegrała z FK Fakel 0-3 (0-1). Mecz na Sportivnyj gorodok Luzhniki w Moskwie obejrzało 600 widzów.

W  meczu 10. kolejki rosyjskiej FNL, który rozegrany został 19 września, drużyna FK Chertanovo przegrała  z FK Fakel  0-3 (0-1). Mecz na Sportivnyj gorodok Luzhniki w Moskwie obejrzało 600 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań zespół FK Chertanovo wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. W 26. minucie Ilya Kamyshev został zmieniony przez Nikitę Pershina.

Między 28. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom FK Chertanovo i jedną drużynie przeciwnej.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FK Fakel w 45. minucie spotkania, gdy Roman Akbashev zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FK Fakel.

W 54. minucie kartkę obejrzał Egor Kondakov z drużyny FK Chertanovo. W 56. minucie w jedenastce FK Chertanovo doszło do zmiany. Ilya Molteninov wszedł za Dmitriego Velikorodnego.

W 63. minucie kartką został ukarany Roman Akbashev, piłkarz FK Fakel.

Drużyna FK Chertanovo ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka FK Fakel, strzelając kolejnego gola. W 68. minucie wynik na 0-2 podwyższył Andrey Nikitin.

Po chwili trener FK Fakel postanowił bronić wyniku. W 78. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Andreya Nikitina wszedł Siergiej Bryzgałow, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie FK Fakel utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę drużynie FK Fakel udało się strzelić gola i wygrać.

Niedługo później Ilya Mazurov wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Fakel, zdobywając kolejną bramkę w 79. minucie pojedynku. Na sześć minut przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Maksimowi Grigorjevowi z FK Fakel.

W 90. minucie w zespole FK Fakel doszło do zmiany. Andrey Razborov wszedł za Mikhaila Zemskova. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Jedenastka FK Fakel zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów piłkarzy. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Oba zespoły dokonały po cztery zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL