Liga rosyjska - 10. kolejka FNL: FK Chayka Peschanokopskoye - Tekstilshchik 3-0 (0-0)

W spotkaniu 10. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 25 sierpnia, zespół FK Chayka Peschanokopskoye zwyciężył z Tekstilshchikiem 3-0 (0-0). Mecz na Stadionie Central’nyj im. I.P. Chayka obejrzało 1 370 widzów.

10. kolejka Rosja - FNL
2019-08-25 18:00 | Stadion: Stadion Central’nyj im. I.P. Chayka | Widzów: 1370 | Arbiter: S. Vasilyev
A. Podbeltsev 81'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Ili Belousowi z FK Chayka Peschanokopskoye. Była to 34. minuta starcia.

Trener FK Chayka Peschanokopskoye postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Aleksandr Khokhlachev, a murawę opuścił Ilya Belous. Aleksandr Khokhlachev nie zawiódł oczekiwań i pokonał bramkarza przeciwników strzelając jedną bramkę. Był to jego pierwszy gol w tegorocznych rozgrywkach.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Chayka Peschanokopskoye w 49. minucie spotkania, gdy Aleksandr Khokhlachev zdobył pierwszą bramkę.

Prawie natychmiast Aleksandr Korotaev wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Chayka Peschanokopskoye, strzelając kolejnego gola w 52. minucie meczu. W 54. minucie Adil Mukhametzyanov został zastąpiony przez Damira Tregulova.

Kibice Tekstilshchika nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ilyę Yurchenkę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Aleksandr Radchenko. Między 57. a 78. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Chayka Peschanokopskoye: Nikita Glushkov, Artem Korzhunov, Aleksandr Korotaev, Andrey Pavlenko, na ich miejsce weszli: Andrey Tekuchev, Marat Shaymordanov, Aleksandr Podbeltsev, Andrey Demchenko. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aleksandra Chibirova, Maksima Batova, Evgeniego Maricheva zajęli: Evgeny Popov, Maksim Sidorov, Aleksandr Shchanitsin. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu arbiter pokazał kartkę Damirowi Tregulovowi, zawodnikowi gości.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FK Chayka Peschanokopskoye w 81. minucie spotkania, gdy Aleksandr Podbeltsev zdobył trzecią bramkę. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 82. minucie kartkę dostał Aleksandr Podbeltsev z zespołu gospodarzy. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-0.

Nikolay Radchenko
60′ Nikita Glushkov
Dmitri Shilov
Dmitri Kartashov
Maksim Batov65′
71′ Artem Korzhunov
Maksim Gaydukov
Maksim Mashnev
Aleksey Goryushkin
78′ Andrey Pavlenko
Evgeni Marichev68′
34′ 46′ Ilya Belous
Adil Mukhametzyanov54′
 52′ 74′ Aleksandr Korotaev
Aleksandr Radchenko56′
Maksim Kiselev
Ivan Zirikov
78′ Andrey Demchenko
Damir Tregulov54′ 60′
71′ Marat Shaymordanov
Ilya Yurchenko56′
60′ Andrey Tekuchev

46′  49′ Aleksandr Khokhlachev

74′  81′ 82′ Aleksandr Podbeltsev

Drużyna FK Chayka Peschanokopskoye zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała siedem celnych strzałów.

Arbiter wręczył dwie żółte kartki piłkarzom FK Chayka Peschanokopskoye, a zawodnikom gości pokazał jedną.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.