Liga rosyjska - 10. kolejka FNL: FK Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar II 2-1 (2-0)

W starciu 10. kolejki rosyjskiej FNL, które rozegrane zostało 19 września, jedenastka FK Chayka Peschanokopskoye wygrała z Krasnodarem II 2-1 (2-0). Mecz na Stadionie Central’nyj im. I.P. Chayka obejrzało 475 widzów.

10. kolejka Rosja - FNL
2020-09-19 17:00 | Stadion: Stadion Central’nyj im. I.P. Chayka | Widzów: 475 | Arbiter: I. Nizovtsev
I. Vorotnikov 66'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze FK Chayka Peschanokopskoye nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W szóstej minucie Petr Volodkin dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 44. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Krasnodaru II Ilya Martynov. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Vladimir Khozin z drużyny gospodarzy. Była to 45. minuta pojedynku.

Na drugą połowę zespół Krasnodaru II wyszedł w zmienionym składzie, za Ruslana Kambolova wszedł Vyacheslav Yakimov. W 50. minucie za Aleksandra Khokhlacheva wszedł Ilya Belous.

A trener Krasnodaru II wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ilyę Vorotnikova. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Leon Sabua. Posunięcie trenera było słuszne. Ilyę Vorotnikova zdobył kontaktową bramkę w 66. minucie spotkania. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Krasnodar II: Vyacheslavowi Litvinovowi w 56. i Vitalemu Stezhce w 64. minucie. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole FK Chayka Peschanokopskoye doszło do zmiany. Dmitri Kartashov wszedł za Maksima Palienko.

Zawodnicy gości odpowiedzieli strzeleniem gola. W 66. minucie wynik ustalił Ilya Vorotnikov.

Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Krasnodaru II: Maksim Kutovoy, Ilya Martynov, Danil Pelikh, na ich miejsce weszli: Ruslan Apekov, Oleg Isaenko, Andrey Ivashin. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Petra Volodkina, Igora Leontjeva zajęli: Nikita Glushkov, Vladislav Kulik. Na 13 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Ilya Belous z FK Chayka Peschanokopskoye. Po chwili trener FK Chayka Peschanokopskoye postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 84. minucie na plac gry wszedł Evgeni Degtyarev, a murawę opuścił Ilya Belous.

Jedenastce Krasnodaru II zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny FK Chayka Peschanokopskoye.

Danil Pelikh81′
45′ Vladimir Khozin
Vitali Stezhko64′
Vasili Aleynikov
Arutyun Grigoryan
73′ Igor Leontjev
Ruslan Kambolov46′
62′ Maksim Palienko
Aleks Matsukatov
Konstantin Savichev
Leon Sabua54′
 6′ 68′ Petr Volodkin
Eduard Spertsyan
50′ Aleksandr Khokhlachev
Levon Bayramyan
84′ Evgeni Degtyarev
Vyacheslav Yakimov46′
68′ Nikita Glushkov
Ruslan Apekov73′
62′ Dmitri Kartashov
Ilya Vorotnikov54′  66′
73′ Vladislav Kulik

Ramazan Orazov

50′ 77′ 84′ Ilya Belous

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.